Tekst piosenki
Znów jakaś bladź woła
Chcę tylko wstać z kolan
Na musie mieć fun dolar
A nie kur* pracować
Za jeb* 2 koła
W pracy, której nawet nie lubię
I później żałować
Nie robić za fantoma
Grac koncerty tak jak kiedyś
Grałem w Saints row’a
Zapora ku tej szopce
Kto chce, może ssać wora
Agora odda głos,
Se owszem wybierz Bartola





![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)
