Bathory: The reap of evil
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Bathory: The reap of evil
Time for peace, time for warTime for life and deathTime for (me?), time to (saw???))Hear the calls for your blood and fleshBells tolls it's time for your last breathWrithe your body death is coldJaws claws sink their talons deep into your soulThe Wind squall through the vale of tearsBring the smell of decayed fleshInfernal lightning strikes the skyBurn the bodies and poison your last breathHells wrath spawn this night of judgementFlames of evil snatch the skiesFrom pits of pure damnationSatan rise...For all of you the bells toll...Take heed...THE REAP OF EVIL...
Tłumaczenie piosenki
Bathory: The reap of evil
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Bathory: The reap of evil
-
The return of darkness and evil
- Bathory
-
Die in fire
- Bathory
-
Dies irae
- Bathory
-
Distinguish to kill
- Bathory
-
Dragons breath
- Bathory
Skomentuj tekst
Bathory: The reap of evil
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Lew ft. Hinol Polska Wersja
- Leaf
-
Notte di Natale
- Lucio Corsi
-
FAKTY (feat. Oki, Pezet, Młody West, god.wifi)
- Żabson
-
CARTIER
- Bungee
-
YUMMY (prod. STEVEN) - x REMIK
- Edzio
-
7 Dias - x florianrus
- Inna
-
ONIGIRI '2014' prod. BeMelo
- Tymek
-
Dylematy [prod. RnD Beatz]
- KaeN
-
Kamień z serca - feat. Kubi Producent
- Bedoes 2115
-
płuca
- Lor
Reklama
Tekst piosenki The reap of evil - Bathory, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The reap of evil - Bathory. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bathory.
Komentarze: 0