Bayer Full: Serca dwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Bayer Full

Teksty: 176 Tłumaczenia: 2 Wideo: 26

Tekst piosenki

Bayer Full: Serca dwa

Na zawsze razem razem we dwoje spędzamy miło czas dla nas nieważne ile już czasu te zdjęcia pokrył kurz tylko do życia potrzebne jest serce jeżeli wciąż je masz nie licząc godzin nie licząc minut śpiewajmy razem tak. Serca dwa serduszka małe dwa ze sobą już są tyle lat niech piosenka ta płynie w nas, Serca dwa serduszka małe dwa ze sobą już są tyle lat a życie niech wciąż bawi nas. Choć teraz niewiele zostało czasu miłości tylko raj gwiazdy na niebie choć jaśniej nam świecą odchodzą rankiem tam wszystko przemija a czas szybko płynie zostały serca dwa nie licząc godzin nie licząc minut śpiewajmy razem tak: Serca dwa . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bayer Full: Serca dwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bayer Full: Serca dwa

Skomentuj tekst

Bayer Full: Serca dwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • serca dwa
 • serca dwa tekst
 • razem jak serca dwa pisenka tekst
 • czemu smutne serca dwa... tytul piosenki
 • najsmutniejsze pisenki. teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serca dwa - Bayer Full, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serca dwa - Bayer Full. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bayer Full.