Beata Kozidrak - Tyle chcia tekst piosenki - Teksciory.pl

Beata Kozidrak: Tyle chcia

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Kozidrak

Teksty: 42 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Beata Kozidrak: Tyle chcia

Tyle chciałem Ci daćDeszczem kwiatów okryć CięCzasem porwał mnie wiatrChciałem siebie odnaleźćLecz nie ma mnieTyle chciałam Ci daćUbrać miłość w spokój snuGdzieś byłeś, a jaTwoich dłoni szukałamI Twoich ust...Refren1:Bo ja przez Ciebie zginęBo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyćSto lat niech chociaż minieNim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw jużWiem, że grałem nie fairGłupie kłamstwa, czasem flirtNie wiedziałem, że wieszPrzecież mogłaś pogadać,A tu tylko list...Mogę zmienić swój światByleś ze mną była znówBędę kochał Cię tak,Ja kto było, gdy miałem 20 latRefren2:Bo ja bez Ciebie zginęBo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyćSto lat być może minieNim spotkam Cię znów, proszę Cię, błagam wróćPrzecież wiesz jak jest - kochałam CięWierzyłam w to, co mówiłeśChociaż czułam dziwny lękPrzecież wiesz jak jestNie, nie, niemym rytmem dziśGra muzyka naszych sercTyle chciałem Ci dać...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Beata Kozidrak: Tyle chcia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Kozidrak: Tyle chcia

 

Skomentuj tekst

Beata Kozidrak: Tyle chcia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tyle chcia
 • Beata Kozidrak tekst dzięki Ci

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle chcia - Beata Kozidrak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle chcia - Beata Kozidrak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Kozidrak.