Tekst piosenki
słodziutka taka jak miód
się rozpłynie
tak jak piana na fali
wszytko przeminie jak walizka
miedzy blokami
jak pierwsze miłości
które sa młodymi mami
ciekawe czy dziewczyny kiedyś serio kochały nas
no i nasze serce
no bo nie mieliśmy nic więcej
brudne kolana i ręce
maczugi w butelce
ciuchy kupione w lumpeksie
mimo to dziękuje mao za szczęscei
dzis rozumeim ze życie jest cieżkie
słodziutka taka jak miód
się rozpłynie
tak jak piana na fali
...
zadali rany
ludzie którzy kłamali
ludzie sa zimni
dlatego ja zakładam szalik
no i kalesony i czapkę
...
słodziutka taka jak miód
się rozpłynie
tak jak piana na fali
wszytko przeminie jak walizka
miedzy blokami
jak pierwsze miłości
które sa młodymi mami
ciekawe czy dziewczyny kiedyś serio kochały
słodziutka taka jak miód
się rozpłynie
tak jak piana na fali
wszytko przeminie jak walizka
miedzy blokami
jak pierwsze miłości
które sa młodymi mami
ciekawe czy dziewczyny kiedyś serio kochały

![Błoto + Ion D "Atmosfera": Improwizacją przeciwko kapitalizmowi [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MN8D7DCNAFCF6-C492.webp)




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)