Biesiadne - Pod borem na murawce tekst piosenki - Teksciory.pl

Biesiadne: Pod borem na murawce

Tekst piosenki

Brak wideo

Biesiadne

Teksty: 277 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Biesiadne: Pod borem na murawce

Panowie: Król się jegomość pyta:Gdzie ta dziewczyna sypia.To dzień... itdGdzie ta dziewczyna sypia.Panie: W komorze pod okienkiemZamyka drzwi drewienkiem.To dzień... itdZamyka drzwi drewienkiem.Panowie: Cóż za dworzanie byli,Że się tam nie dobyli.To dzień... itdŻe się tam nie dobyli.Panie: Tylko się jeden dobył,Zaraz jej krzywdę zrobił.To dzień... itdZaraz jej krzywdę zrobił.Panowie: A przeczżeś nie krzyczałaGdy ci się krzywda działa.To dzień... itdGdy ci się krzywda działa.Panie: Krzyczałam troszkę ciszej,Wiedziałam - nikt nie słyszy.To dzień... itdWiedziałam - nikt nie słyszy.Razem: Król myślał pół godziny,Wreszcie rzekł do dziewczyny:To dzień... itdAmor niech zgładzi winy.Panowie: Król się jegomość pyta:Gdzie ta dziewczyna sypia.To dzień... itdGdzie ta dziewczyna sypia.Panie: W komorze pod okienkiemZamyka drzwi drewienkiem.To dzień... itdZamyka drzwi drewienkiem.Panowie: Cóż za dworzanie byli,Że się tam nie dobyli.To dzień... itdŻe się tam nie dobyli.Panie: Tylko się jeden dobył,Zaraz jej krzywdę zrobił.To dzień... itdZaraz jej krzywdę zrobił.Panowie: A przeczżeś nie krzyczałaGdy ci się krzywda działa.To dzień... itdGdy ci się krzywda działa.Panie: Krzyczałam troszkę ciszej,Wiedziałam - nikt nie słyszy.To dzień... itdWiedziałam - nikt nie słyszy.Razem: Król myślał pół godziny,Wreszcie rzekł do dziewczyny:To dzień... itdAmor niech zgładzi winy.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Biesiadne: Pod borem na murawce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Biesiadne: Pod borem na murawce

 

Skomentuj tekst

Biesiadne: Pod borem na murawce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zatańcz ze mną KUBAŃCZYK
  „zanim do końca zwariuje świat Zatańcz ze mną ostatni raz pod gołym niebem przy blasku gwiazd Zatańcz ze mną zanim nas stad zabierze czas Zatańcz ze mną to jest proste tak bez ciebie mój świa”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • Podróż w krainę baśni Cleo, Tomson & Baron, Dawid Kwiatkowski
  „W pochmurny dzień Gdy szary cień Przesłoni barwy świata nam Odezwij się Przywołaj mnie Tak bardzo nie chcę zostać sam W błogosławioną noc Gdy ciemna moc Odbiera każdą radość nam Odezwij się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pod borem na murawce
 • słowa piosenki pod borem na murawce
 • tekst piosenki pod borem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pod borem na murawce - Biesiadne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pod borem na murawce - Biesiadne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Biesiadne.