Big Cyc: Kapitan
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Big Cyc: Kapitan
Zgwałcono babcię, pobito psa Przemyt ręczników do RPA Skradziono cnotę nieletniej ZosiMamusia o ratunek prosiHalo, halo tu mówi ŻbikMacie kłopoty to dajcie mi cynkLepszej pomocy to nie ma w niebiePamiętaj zadzwoń 997Ani King-Kong, ani JanosikNie podobają się naszej ZosiJej się podoba kapitan ŻbikNiebieski mundur to jego szlifŁapie złodziei i włamywaczy Pomaga dzieciom i chorej klaczyLeczy staruszki, karmi gołąbkiKomu potrzeba wybija ząbkiRefren: Późna pora dnia, nie ma co się baćW razie jakby co Superman z MOKapitan Żbik pomoże CiKapitan Żbik pomoże CiProsty i skromny jest nasz kapitanWielka i celna jest jego flintaMocny i szybki jest jego ciosA jego wóz to postrach szosBoi się spekulant, uciekają skinyMafia się rozpada, poddają się ChinyRobi w gacie amerykański szpiegGdy na horyzoncie Żbik pojawa się
Tłumaczenie piosenki
Big Cyc: Kapitan
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Big Cyc: Kapitan
-
Karel rege
- Big Cyc
-
Ka
- Big Cyc
-
Ka
- Big Cyc
-
Gierek forever
- Big Cyc
-
Goryle
- Big Cyc
Skomentuj tekst
Big Cyc: Kapitan
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- przemyt ręczników do rpa●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Berek (#FNOMN / ZORZA 2025)
- Odet
-
Testament
- Feuerschwanz
-
Nie płacz za mną zbyt często! (#FNOMN / ZORZA 2025)
- Krzyk Mody
-
Infanticide A.I.
- Testament
-
Orajt
- T.Love
-
Kocham ją
- Luka Rosi
-
Radar
- Maciej Skiba
-
Raz, dwa
- ZIULIK
-
Solo
- Klaudia Zielińska
-
Mała buzi daj - x Boski Heniek
- Piękni i Młodzi Dawid Narożny
Reklama
Tekst piosenki Kapitan - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kapitan - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.
Komentarze: 0