Big Cyc: Towar schodzi ca

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 182 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Big Cyc: Towar schodzi ca

Ja tu stoję i handluję Znają mnie tu wszystkie luje Czasem jestem także w knajpie Chcesz se zaćpać, to mnie znajdzieszJa gliniarzom się opłacam W mieście wiedzą, o co chodzi Ciężkie czasy dla gliniarzy Oni czasem także chcą zarobićJa też jestem człowiek Ze mną można się dogadać Nie masz kasy, płacisz później Wroć, to nieźle się najaraszref. Towar schodzi cały dzień Ludzie lubią mieć marzenia Bierzesz szpryce, jest ci lżej Błogi nastrój i odjeżdżaszBył tu jeden co przesadził I w ogóle przestał płacić Był mi dużo kasy winien Nożem dostał, w ziemi gnijeJakiś tydzień temu Straciłem jednego klienta Strzelił lufę i był trupem Nikt już o nim nie pamięta Ale ja się nie przejmuję Bo ciągle napływają nowi Pół dzielnicy tu przychodzi Swoją forsę wpłaca w dopingref. Towar schodzi cały dzień Ludzie lubią mieć marzenia Bierzesz szpryce, jest ci lżej Błogi nastrój i odjeżdżasz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Towar schodzi ca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Towar schodzi ca

Skomentuj tekst

Big Cyc: Towar schodzi ca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Towar schodzi ca - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Towar schodzi ca - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.