Blade Loki: System

Tekst piosenki

Brak wideo

Blade Loki

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Blade Loki: System

{ludzie, ludzie, ludzie winni,ludzie, tak,ludzie winni,tak proszę pani,ludzie, tylko i wyłącznie ludzie} :)Jesteś dzieckiem więc systemuŻyjesz w kraju bez problemuOd lat mieszkasz w tym burdeluJesteś ty, jest nas wieluJesteś ty, jest nas wieluOd lat mieszkasz w tym burdeluŻyjesz w kraju bez problemuJesteś dzieckiem więc systemuTeraz znów czasy się zmieniają x4Jeden kłamie drugi kradnieSpołeczeństwo już jest na dnieRęka rękę w dół bez celuJesteś ty, jest nas wieluJesteś ty, jest nas wieluRęka rękę w dół bez celuSpołeczeństwo już jest na dnieJeden kłamie drugi kradnieTeraz znów czasy się zmieniają x4Są tu równi i równiejsiSą bogaci i biedniejsiTylko świń tutaj przybywaJedna drugiej łeb obrywaJedna drugiej łeb obrywaTylko świń tutaj przybywaSą bogaci i biedniejsiSą tu równi i równiejsiTeraz znów czasy się zmieniają x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Blade Loki: System

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blade Loki: System

Skomentuj tekst

Blade Loki: System

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki System - Blade Loki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu System - Blade Loki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blade Loki.