Bob Dylan: Highway 51

Tekst piosenki

Brak wideo

Bob Dylan

Teksty: 583 Tłumaczenia: 3 Wideo: 395

Tekst piosenki

Bob Dylan: Highway 51

Highway 51 runs right by my baby's door, Highway 51 runs right by my baby's door, If I don't get the girl I'm lovin', Won't go down Highway 51 no more. Well, I know that highway like I know my hand, Yes, I know that highway like I know the back of my hand, Runnin' from up Wisconsin way down to no man's land. Well, if I should die before my time should come, And if I should die before my time should come, Won't you bury my body out on Highway 51. Highway 51 runs right by my baby's door, I said, Highway 51 runs right by my baby's door, If I don't get the girl I'm lovin', Won't go down Highway 51 no more.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bob Dylan: Highway 51

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bob Dylan: Highway 51

Skomentuj tekst

Bob Dylan: Highway 51

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Highway 51 - Bob Dylan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Highway 51 - Bob Dylan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bob Dylan.