Borixon: Dedykacje

Tekst piosenki

Brak wideo

Borixon

Teksty: 104 Tłumaczenia: 0 Wideo: 38

Tekst piosenki

Borixon: Dedykacje

Tamte wspomnienia nadal w mojej głowie goszczą Czemu dziś tu a kiedyś tam? Nie chce zapomnieć o tym, jakie mam korzenie Nie wstyd mi wręcz szczycę się To przecież przeszłość, a nadal we mnie dżemie Lecz to jes tylko wspomnienie Zamykam oczy i widzę szare cienie Chce by były tu naprawdę domem marzenie Jes jedna rzecz, która lamusów smuci to, że rap trzeba mieć, nie można się go nauczyć Niektórzy poszli za nim, musieli wrócić, rzeczywistość musiała ich budzić, realia cucić A Ja 15 lat temu na starych śmieciach, wychowywałem się przy innych dzieciach I matka kupiła mi mój pierwszy plecak, potem w chuj lat musiałem nosić go na plecach Małolat nie wiedział wtedy, co to jes rap, byłem inny, miałem marzenie, mój kumpel miał wigry. Ja miałem podwórko, odgrodzoną domu furtką, to stare czasy, nie ważne było jutro. Wypijmy szczere za każdą na boisku imprezę, za tanie odzieże, za wszystkie mury w srebrze, za ulice, po których jeżdżę, przeciwko tym, których pieprze, za czasy lepsze, już swoje po ziemi drepcze, za mordy coraz tańsze, dwie kieszenie w chajsie, dedykacje dla przyjaciół za szczere reakcje, z mordą marną, nie ma miejsca jak dom, teraz całą bandą chłopaki stoją za mną.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Borixon: Dedykacje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Borixon: Dedykacje

Skomentuj tekst

Borixon: Dedykacje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dedykacje do piosenek
 • borixon dedykacje
 • dedykacje teksty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dedykacje - Borixon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dedykacje - Borixon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Borixon.