Borixon: M

Tekst piosenki

Brak wideo

Borixon

Teksty: 104 Tłumaczenia: 0 Wideo: 38

Tekst piosenki

Borixon: M

Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Czuję oddech na plecach, niewiarygodnie zimny oddech Mam pecha, chciałbym stąd wyjechać I wycisnąć pomarańcz prosto na twoją skórę Odrzucić brawurę i zająć się tobą Wciąż będąc sobą nie omijam kolizji Mam dość hipokryzji, potrzebuję relaksu Dam odpocząć miastu, miasto też da mi spokój I moja płyta nigdy nie będzie płytą roku Chce napić się soku, wciągnąć z dymem towar I nie być winnym, zacząć śnic o czymś innym A na wszystkie porażki i wrogów splunąć Tak mógłbym to ująć i przejść do rzeczy Wiem, wiem, że masz wszystkie te rzeczy I niech Bóg ubezpieczy nasze plany na przyszłość Mój rap, moja rzeczywistość i twoja bliskość To jest rap, wszystko Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Czuję oddech na plecach, niewiarygodnie zimny oddech Chcę to zmienić, z tobą na życie dobre Dobre życie z tobą sam na sam gdzieś daleko tam Realizując nasz kolejny plan bez dwóch zdań Jestem na to gotów, chcę odpocząć od kłopotów Od ludzi, którzy mówią o nas milion złych słów To jest nasze true, to jest nasza prawda Bardzo ważna dla mnie taka jest ta rap gra Wszystkie testy zgniotę w jedną wielką kulę Mogę toczyć ją i nie pisać już w ogóle Całkiem rzucić to i wrócić dopiero potem Dla ciebie mogę zrobić to, jesteś moim złotem Ja tylko chcę być daleko stąd Kochać nasze sprawy i zadbać o nasz dom Chce poczuć twoją bliskość To jest rap, mój rap, wszystko Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Borixon: M

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Borixon: M

Skomentuj tekst

Borixon: M

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • borixon oddech
 • borixon do m
 • czujesz to borixon

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki M - Borixon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Borixon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Borixon.