Borixon: M

Tekst piosenki

Brak wideo

Borixon

Teksty: 103 Tłumaczenia: 0 Wideo: 37

Tekst piosenki

Borixon: M

Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Czuję oddech na plecach, niewiarygodnie zimny oddech Mam pecha, chciałbym stąd wyjechać I wycisnąć pomarańcz prosto na twoją skórę Odrzucić brawurę i zająć się tobą Wciąż będąc sobą nie omijam kolizji Mam dość hipokryzji, potrzebuję relaksu Dam odpocząć miastu, miasto też da mi spokój I moja płyta nigdy nie będzie płytą roku Chce napić się soku, wciągnąć z dymem towar I nie być winnym, zacząć śnic o czymś innym A na wszystkie porażki i wrogów splunąć Tak mógłbym to ująć i przejść do rzeczy Wiem, wiem, że masz wszystkie te rzeczy I niech Bóg ubezpieczy nasze plany na przyszłość Mój rap, moja rzeczywistość i twoja bliskość To jest rap, wszystko Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Czuję oddech na plecach, niewiarygodnie zimny oddech Chcę to zmienić, z tobą na życie dobre Dobre życie z tobą sam na sam gdzieś daleko tam Realizując nasz kolejny plan bez dwóch zdań Jestem na to gotów, chcę odpocząć od kłopotów Od ludzi, którzy mówią o nas milion złych słów To jest nasze true, to jest nasza prawda Bardzo ważna dla mnie taka jest ta rap gra Wszystkie testy zgniotę w jedną wielką kulę Mogę toczyć ją i nie pisać już w ogóle Całkiem rzucić to i wrócić dopiero potem Dla ciebie mogę zrobić to, jesteś moim złotem Ja tylko chcę być daleko stąd Kochać nasze sprawy i zadbać o nasz dom Chce poczuć twoją bliskość To jest rap, mój rap, wszystko Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz? Nasze sprawy kocham, chcę mieć tak zawsze, ja patrzę Jak ty nas za to nienawidzisz, bo mówimy prawdę Jak w teatrze nasze ruchy obserwujesz To nas stresuje, czujesz?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Borixon: M

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Borixon: M

Skomentuj tekst

Borixon: M

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • borixon oddech
 • borixon do m
 • czujesz to borixon

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki M - Borixon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Borixon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Borixon.