Boys - Mia tekst piosenki - Teksciory.pl

Boys: Mia

Tekst piosenki

Brak wideo

Boys

Teksty: 202 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Boys: Mia

Kolor drzew zmienił się,cień chmur rozwiał wiatr, ludzie smutku przybyło i lat. Wciąż mam ten sam zły sen,lustro co ma twarz, fotografie przeglądam co dzień. Wspomnieć chce chwile te,gdy poznałem cie. Ref. Miałaś 18 lat,cały mi zazdrościł świat, nie wiedziałem nic liczyłaś się jedynie ty Miałaś 18 lat,wolna jak wiosenny wiatr, chciałem z tobą być szalone miałem sny jak ty II. Dzisiaj został mi pył,zasuszony twój list. kilka wspomnień i więcej już nic. Wtedy raju świat był,nagle pustka i znikł , leśne drogi rozwiały się w sny, tamte wspomnienia,słowy mają smak jak łzy. Ref. Miałaś 18 lat,cały mi zazdrościł świat, nie wiedziałem nic liczyłaś się jedynie ty. Miałaś 18 lat,wolna jak wiosenny wiatr, chciałem z tobą być szalone miałem sny jak ty. Ref. Miałaś 18 lat,cały mi zazdrościł świat, nie wiedziałem nic liczyłaś się jedynie ty. Miałaś 18 lat,wolna jak wiosenny wiatr, chciałem z tobą być szalone miałem sny jak ty.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Boys: Mia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boys: Mia

 

Skomentuj tekst

Boys: Mia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mia - Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mia - Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boys.