Boys: Przytul mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Boys

Teksty: 234 Tłumaczenia: 0 Wideo: 67

Tekst piosenki

Boys: Przytul mnie

To, co się stało z nami dziś, słowa inne mają sens: ja i ty. W tańcu nie ma granic, nie ma nic, wszystkich nie ogarnia złość to nie wstyd. Jeszcze jedna wspólna chwila, jeszcze jeden wspólny gest, i oczekiwanie czy to nie jest sen... Przytul mnie, weź do tańca kołysz mnie. Niech cały świat w tańcu bawi się. Kochaj mnie, tak jak umiesz caluj mnie niech cały świat w tańcu bawi się. Nasz wirujący tanic trwa w siebie zapatrzeni tak ty i ja "kocham", słowa jakże inne dziś, miłość, to uczucie które, łączy nas. Jeszcze jedna wspólna chwila, jeszcze jeden wspólny gest, i oczekiwanie czy to nie jest sen... Przytul mnie, weź do tańca kołysz mnie. Niech cały świat w tańcu bawi się. Kochaj mnie, tak jak umiesz całuj mnie. Niech cały świat w tańcu bawi się. Przytul mnie, weź do tańca, kołysz mnie. Niech cały świat w tańcu bawi się. Kochaj mnie, tak jak umiesz, całuj mnie. Niech cały świat w tańcu bawi się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boys: Przytul mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boys: Przytul mnie

Skomentuj tekst

Boys: Przytul mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • boys- przytul mnie kochaj mnie
 • boys przytul mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przytul mnie - Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przytul mnie - Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boys.