Breakout: Jest gdzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Breakout

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Breakout: Jest gdzie

Widzę, jak co noc ekspres staje tu Ekspres nocny, który mnie Zabrać stąd może, zabrać stąd Bardzo krótko tutaj stoi I nik nie wie, dokąd jedzie on Jest gdzieś dom i ona czeka tam Tak mi wróżka powiedziała Jest gdzieś taki dom Nie wiem, co mam brać, co mam z sobą brać Chyba tu zostawię strach Który mi kazał w kłamstwie żyć Bardzo krótko ekspres stoi Bluesa tylko wezmę z sobą, bo Jest gdzieś dom i ona czeka tam Tak mi wróżka powiedziała Jest gdzieś taki dom Widzę jak co noc ekspres staje tu Ekspres nocny, który mnie Zabrać stąd może, zabrać stąd Bardzo krótko tutaj stoi I nikt nie wie, dokąd jedzie on Jest gdzieś dom i ona czeka tam Tak mi wróżka powiedziała Jest gdzieś taki dom.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Breakout: Jest gdzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Breakout: Jest gdzie

Skomentuj tekst

Breakout: Jest gdzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i ona tam stoi wiersz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jest gdzie - Breakout, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jest gdzie - Breakout. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Breakout.