Brodka: Samochody i tramwaje

Tekst piosenki

Brak wideo

Brodka

Teksty: 77 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Brodka: Samochody i tramwaje

Jadę bez celu Nałapać chwil zanim nie wzejdzie słońce W taką noc jak ta wchłonąć emocje Wspomnienie dnia Jest już tylko żartem , jutro jest nic nie warte Liczy się tylko ta noc Jadę bez celu Przez śpiącego miasta ulice rozgrzane Otrzeźwieć byle gdzie nad ranem Pijana szczęściem Jakbym złapała w swoje dłonie gwiazdę, juto jest nic nie warte Liczy się tylko ta noc Gdzieś znika nocna mgła, budzi się świat Ja znikam i naciskam gaz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Brodka: Samochody i tramwaje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Brodka: Samochody i tramwaje

Skomentuj tekst

Brodka: Samochody i tramwaje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • samochody tekst piosenki
 • brodka samochody i tramwaje tekst
 • bajki o samochodach tekst
 • brodka samochody i tramwaje
 • samochody na start piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samochody i tramwaje - Brodka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samochody i tramwaje - Brodka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Brodka.