Budka Suflera: Dancing with ghosts

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 206 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Budka Suflera: Dancing with ghosts

When you get there andyou have time to spare-write me and saythat youre okayHomes not the same--When you leftyou took its name.Home is us--Not me alone.I dance with ghosts nowYou know them all.Im still in loveWith what we were(not what is now)I live in the pastthough we knowmemory wont lastcandle flame- Tomorrows never the same-------------------------------------- BreakAnd yes, Im stillangry at you--For takinga precious thingthat belonged to we twoLeaving me,you stole somethingthat wasnt only yoursWe made it togetherNot two hands, but four.I believed we were foreverI believedin nothing more.Just me alone nowdancingwith our ghosts.Since you leftIve learned to betheir perfect host.I be-lieved we were foreverI be-lievedin nothing more.I dance with ghosts now.You know them allIm still in loveWith what we were(not what is now)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Dancing with ghosts

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Dancing with ghosts

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Dancing with ghosts

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dancing with ghosts

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dancing with ghosts - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dancing with ghosts - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.