Budka Suflera: Kol

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 206 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Budka Suflera: Kol

Łoskot ostatniej z bramOstatni niknie przechodzieńW stronę spokojnych mórzRusza srebrny żaglowiecA jeden maszt to jest wiaraA drugi to nadziejaZostałem na nabrzeżuMnie na pokładzie nie maCudnie prostą melodięPróbuje mróz na szybachZa koronkową mgłąMisterium się rozgrywaA tutaj na rozdrożuSamotność wciąż szalejeI nijak stąd do wiaryI nijak do nadzieiMotyw - złego snunogi skuwa lódzapraszali wszak- uśmiechnąć się- wyciągnąć dłoń- zejśćŻaglował ktoś - sobie tobąMówiąc tylko ty - ty i twój rozumI dryfujesz tak - człowiek bezludny- prosił wszak- uśmiechnij się- wejdźPrzecież musi być stółI dobre oczy nad stołemUlica kręta w dółI łuna nad kościołemDotyk dziwnie znajomyCoś jak dziecięcy pokójJedna dłoń jego to dobroćDruga dłoń jego to spokójPrzecież musi być stółI dobre oczy nad stołemUlica kręta w dółI łuna nad kościołemCóż tam ten tłum dostrzegaTrwający w zachwyceniuCoś mówi - spróbuj z nimiCoś mówi - zostań w cieniu.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Kol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Kol

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Kol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kol - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kol - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.