Butelka: Dobry policjant
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Butelka: Dobry policjant
Milicja w naszym kraju przeszła metamorfozę dawniej z czerwonymi tworzyła symbiozę kulminacyjnym punktem popierania komuny były walki na ulicach - naprzeciw stały tłumy robotników, studentów co nienawidzili czerwonej dyktatury i tych co pałami bili dobry policjant to były kolaborant Największą mafią była partia komunistów w charakterze goryli zatrudniła milicję milicja obywatelska - tak ich nazywali ta nazwa była nadużyciem - mili nie bywali z obywatelem też niewiele mieli wspólnego tępili przeciwników systemu partyjnego dobry policjant to były kolaborant gdy upadł pracodawca nie byli zmartwieni zmienili nazwę na policja - poczuli się zwolnieni z odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny do nowej pracy przystąpiły wszystkie gliny porozumieli się od razu z przestępcami brak działań mafia nagrodziła łapówkami
Tłumaczenie piosenki
Butelka: Dobry policjant
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Butelka: Dobry policjant
-
Dyktator
- Butelka
-
Gru
- Butelka
-
Jestem rolnikiem
- Butelka
-
Katolicki tajny wsp
- Butelka
-
Koshmar
- Butelka
Skomentuj tekst
Butelka: Dobry policjant
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- tekst policjant●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Podróż w nieznane
- BAYERA
-
Kurka
- SŁAWOMIR
-
WARUM? (prod. Jonatan)
- Bungee
-
Taniec Przedszkolaka - Waka Waka
- Maskotki & Wesołe Pluszaki
-
Epis DYM KNF - EPIsOD (prod. Phono CoZaBit)
- EPIS DYM KNF
-
Ślady
- Maks Tachasiuk
-
Noc jest dla nas (Julia Żugaj, Przemek.pro, Bartek Kubicki, Julita Różalska, Asia Marcinik)
- EKIPA
-
Sorry Shawty
- Młoda Monroe
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
- FANKA
-
Pretty Girls
- Will Smith
Reklama
Tekst piosenki Dobry policjant - Butelka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobry policjant - Butelka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Butelka.
Komentarze: 0