CeHa: Sens

Tekst piosenki

Brak wideo

CeHa

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

CeHa: Sens

Stracić sens życia to nie jest trudne Wystarczy chwila - pryskają słowa cudne Spłukany z gównem, sam jak palec Zostałeś trafiony po prostu doskonale Zostałeś wypchany na całej linii Człowieku finisz, dalej siebie za to winisz Dalej myślisz, że mogło być inaczej A ja tu myślę synek gdy na ciebie patrzę Stało się choć w to w ogóle nie wierzyłeś Pamiętasz te marzenia które sam wymyśliłeś Pamiętasz wszystko i to dokładnie Wszystko ci o tym przypomina tak dosadnie Starałeś się, wierzyłeś i zaufałeś Wszystko dałeś, siebie poświęciłeś Ale to nie wystarcza, szczęścia trochę trzeba Bo bez szczęścia ominąć się tego nie da Jednak go zabrakło ten wyjazd łatwo Pozostawił cię tylko z pustą kartką Pozostawił cię nagle samego sobie I powiedz - co ja kurwa teraz zrobię? Znowu tracę życia sens Znowu tracę go I już nie wiem jak to zniosę Nie wiem jak zniosę to Znowu tracę życia sens Znowu tracę go I już nie wiem jak to zniosę Nie wiem jak zniosę to Pamiętasz te chwile, pamiętasz dobrze Nie ma to tamto, kalkulujesz każdy oddech Każdy powiew, każda minuta jest ważna Miało być O.K., tymczasem walka Cios z haka zaatakował jak Kaka Pech, głęboki wdech, twoje życie to nie mecz To nie skecz, tutaj nie ma nic do śmiechu Cienka linia od zabawy do grzechu Cienka linia między niebem a piekłem Odbij się od dna jak na papierze stempel Świata pępkiem nie będziesz nigdy, wiem to Przyśpieszony oddech, znowu szybkie tempo Znowu pustka, przyjaciele, milczenie owiec Nie masz przyjaciół co najwyżej masz ich w głowie Jeszcze będzie czas aby się podnieść Żyć godnie czy to taki wielki wymóg? Żyć godnie dosłownie tworzyć azymut Żyć godnie... Znowu tracę życia sens Znowu tracę go I już nie wiem jak to zniosę Nie wiem jak zniosę to Znowu tracę życia sens Znowu tracę go I już nie wiem jak to zniosę Nie wiem jak zniosę to
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

CeHa: Sens

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

CeHa: Sens

Skomentuj tekst

CeHa: Sens

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sens - CeHa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sens - CeHa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - CeHa.