Tekst piosenki
Nie wiem nawet jak na imię masz
Wiem ze czujesz to jak ja
Codziennie mijam twoją uśmiechniętą twarz
Gdy w mych oczach ciągle strach
I nie potrzebne tu są twoje żadne gesty
I niepotrzebne tiu są twoje żadne gesty
Niepotrzebne żadne słowa są
Wystarczy spojrzeć w twoje oczy
By zobaczyć co w twej duszy dzieje się
Mam wielką prośbę
Zgaś strach w moich oczach
Mam wielką prośbę
Zgaś ten strach
Chciałabym BYŚ KIEDYŚ USŁYSZAŁ SŁOWA TE
TAK CAŁKIEM PRZYPADKIEM
PRZECHODZĄC OBOK GDZIEŚ
I w moje oczy popatrzył się ukradkiem
Gasząc ten strach, który we mnie jest
I nie potrzebne tu są twoje żadne gesty
I niepotrzebne tiu są twoje żadne gesty
Niepotrzebne żadne słowa są
Wystarczy spojrzeć w twoje oczy
By zobaczyć co w twej duszy dzieje się
Mam wielką prośbę
Zgaś strach w moich oczach
Mam wielką prośbę
Zgaś ten strach
Ja mówię, zgaś ten strach
Ja mówię, zgaś ten strach
Zgaś strach w moich oczach
Mam wielką prośbę
Zgaś ten strach
Nie wiem nawet jak na imię masz
Wiem ze czujesz to jak ja



![Royel Otis: "Chodzi o nawiązanie kontaktu, dobrą zabawę i otworzenie się" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MXZ2RKQYQSRI9-C429.webp)


