Christina St: Fire

Tekst piosenki

Brak wideo

Christina St

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Christina St: Fire

I'm riding in your car, you turn on the radio you pullin' me close, i just say no i say i don't like it, but you know i'm a liar, 'cause when we kiss, uhhh, FIRE Late at night, you taken me home you say you wanna stay, i say i wanna be alone 'cause when we kiss, uhhh, FIRE you had a hold on me right from the start, a grip so tight i couldn't tear it apart, my nerves all jumpin', actin' like a fool well your kisses they burn, but my heart stays cool Romeo und Julia, Samson und Delilah, jo von sowos tramst und i krepier daweil im FIRE und dann schaust mi on und i was dia gehts wia mir du brennst wia i uhhhh FIRE brennst wia i im FIRE znd mi an wie FIRE
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Christina St: Fire

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Christina St: Fire

Skomentuj tekst

Christina St: Fire

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • seit me piosenka 2014

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Fire - Christina St, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fire - Christina St. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Christina St.