Cliver: Kropla

Tekst piosenki

Brak wideo

Cliver

Teksty: 81 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Cliver: Kropla

Nie mogę spać, nie mogę jeść Pomysłu już nie mam na życie swe Bo nie ma Ciebie przy mnie już Odeszłaś tak nagle, wbiłaś w serce nóż Czemu tak szybko skończyła się Miłość, którą obdarzyłaś mnie Czemu tak bardzo boli serce me Czemu wciąż myślę, że nie zobaczę Cię Ref.: Kropla łzy po twarzy mej spływa Zapomnieć chcę, lecz ból mnie przeszywa Gdzie zrobiłem błąd próbuję dowiedzieć się Czy nasza miłość była tylko pięknym snem Mówiłaś kochasz, że dobrze ze mną Ci Że jesteś moja. nie rozłączy nas nikt W jedną chwile wszystko skończyło się Przekreśliłaś nas, zaprałaś życie me Minęło parę lat, pozbierałem się Ułożyłem sobie życie, znikły chwile złe Żyłem z dnia na dzień, znów zakochałem się Szczęście do drzwi zapukało, nic już nie martwiło mnie Czy znowu musiało coś zdarzyć się Bym przypomniał sobie, że zraniłaś mnie Znowu wkradłaś się w myśli me Wystarczyło tylko, że zobaczyłem Cię Ref.: Kropla łzy po twarzy mej spływa Zapomnieć chcę, lecz ból mnie przeszywa Gdzie zrobiłem błąd próbuję dowiedzieć się Czy nasza miłość była tylko pięknym snem Mówiłaś kochasz, że dobrze ze mną Ci Że jesteś moja. nie rozłączy nas nikt W jedną chwile wszystko skończyło się Przekreśliłaś nas, zaprałaś życie me
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Cliver: Kropla

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cliver: Kropla

Skomentuj tekst

Cliver: Kropla

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Pa Mis Muchachas (ft. Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso) Christina Aguilera
  „Tengo y yo solita me mantengo Pa' dondequiera voy y vengo Hago temblar el piso Y no pido permiso Cuando llego no aviso Una mujer tan dura como yo Fue la que me enseñó todo este flow Esta ”
 • SG (feat. Megan Thee Stallion, Lisa of Blackpink, Ozuna) DJ SNAKE
  „Jaja Woh-oh-oh Dime qué va' a hacer ¿Qué va' a hacer? ¿Qué va' a hacer? Dímelo, Yampi Woh-oh, oh-oh Woh-oh-oh, oh-oh Woh-oh-oh-oh Ozuna, baby Baila, what you want? Dance with you I'll sway”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kropla - Cliver, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kropla - Cliver. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cliver.