Cliver: Noc nam dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Cliver

Teksty: 81 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Cliver: Noc nam dzi

Zobacz ile świateł i muzyka nam gra, DJ zapodaje a ty nie bądź już zła. Wieczór się zaczyna gwiazdy budzi ze snu, czuje że sztuka ta chyba uda się mu. Tańczyć z tobą pragnę aż po nocy tej kres, w twoich oczach widzę, że ty dobrze to wiesz. Bawisz mnie swym ciałem usta twe śmieją się, w taką noc po prostu wszystko układa się. Ref: Noc nam dziś nie zaszkodzi, przecież tu o to chodzi, gwiazdy świecą nad nami, już nie jesteśmy sami. Noc nam dziś nie zaszkodzi, miłość i czas się rodzi, to że kochamy siebie, sprawia że jest jak w niebie. x2 Popatrz to już ranek wracać do domu czas, ale jutro znowu będzie noc bawić nas. Wiem, że bardzo szybko minie rozłąki dzień, znowu nocą muzyka uniesie nasz cień. I uniesie nas muza, wysoko do góry, potem na duł i w górę skaczmy jak kangury. Ciało twoje i moje niech nas dziś zjednoczy, to dzięki magii tej sobotniej nocy. Nieważny jest teraz czas oraz sen, czasu nie liczymy spać będziemy w dzień. Czy z tobą i czuje jak przytula się, oj joj joj człowieku zakochałem się. Ref: Noc nam dziś nie zaszkodzi, przecież tu o to chodzi, gwiazdy świecą nad nami, już nie jesteśmy sami. Noc nam dziś nie zaszkodzi, miłość i czas się rodzi, to że kochamy siebie, sprawia że jest jak w niebie. x2 Ref: Noc nam dziś nie zaszkodzi, przecież tu o to chodzi, gwiazdy świecą nad nami, już nie jesteśmy sami. Noc nam dziś nie zaszkodzi, miłość i czas się rodzi, to że kochamy siebie, sprawia że jest jak w niebie. x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cliver: Noc nam dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cliver: Noc nam dzi

Skomentuj tekst

Cliver: Noc nam dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • cliver - moja gwiazda

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc nam dzi - Cliver, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc nam dzi - Cliver. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cliver.