Colbie Caillat: It has always been thus

Tekst piosenki

Brak wideo

Colbie Caillat

Teksty: 52 Tłumaczenia: 2 Wideo: 34

Tekst piosenki

Colbie Caillat: It has always been thus

You remember, it near me for a long time ... More something was really wrong ... I can not talking about good times. All I wanted now was that this feeling was not that far ... Something in me trying to be more than that ... (Chorus) I do not want to have to see you all the time ... More expensive! You know how to do this! Because what's inside of me now ... We formed part of you ... I think I only saw now ... The sky is closed once again for me ... I think it will rain ... New cold winds bring old memories ... What would I do? Now everything is light ... I feel your kisses to the moon ... More than that I wish now ... Because the yesterday of tomorrow already makes me the man that I must be today ... Your Man ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Colbie Caillat: It has always been thus

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Colbie Caillat: It has always been thus

Skomentuj tekst

Colbie Caillat: It has always been thus

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki It has always been thus - Colbie Caillat, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu It has always been thus - Colbie Caillat. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Colbie Caillat.