Coma: Ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Coma

Teksty: 98 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Coma: Ma

SZŁA DZIEWCZYNKA LASEM NOCĄRĄCZKI, NÓŻKI JEJ SIĘ POCĄZOBACZYŁA WILKA W KRZAKACHMYŚLI K... BĘDZIE DRAKAZWIERZAK RZECZEPAŃCIU MŁODA,ZAŁATWIMY TO W JAGODACHKTOŚ OCALI MOJĄ CNOTĘMIAŁAM CHRONIĆ JĄ NA POTEMLECZ POCZĄTEK OPOWIEŚCITRZEBA W INNY CZAS PRZEMIEŚCIĆBO DZIEWCZYNKA NIE JEST WCALE KIM NA POZÓR SIĘ WYDAJE MAŁA ZNANA BYŁA W LESIEŻE W POTRZEBIE POMOC NIESIEZA OPŁATĘ BARDZO NISKĄMOGŁA ZROBIĆ PRAWIE WSZYSTKOWILK, TO NOWY EROTOMANMAŁA MOCNO NAPALONA,BO NIE SZCZĘDZIŁ PIJAK SŁOWACHWALĄC SIĘ, ŻE CASANOVACASANOVAO TA A A A A A A A A AK BABYTAAAK, TO FAAAAAAAAAAKTO TA A A A A A A A A AK BABYTAAAK, TO FAAAAAAAAAAKTCHCIAŁA SKUSIĆ GO DZIEWCZYNACHODZĄC LASEM W KARMAZYNACHNIE DAŁ ZŁAPAĆ SIĘ PSIA JUHAAŻ DO CZASU GDY PODSŁUCHAŁJAK ROZMAWIAŁ MISIEK Z BOBREMŻE TEJ MAŁEJ WILK NIE DZIOBNIEA ROZMOWĘ USTAWIŁATA DZIEWUSZKA, TA PRZEMIŁAWILK UKŁUTY W DUMĘ SRODZEPORWAŁ MAŁĄ TUŻ PRZY DRODZEKU UCIESZE CICHEJ WODYWCIĄGNĄŁ MAŁĄ WPROST W JAGODYWPROST W JAGODYO TA A A A A A A A A AK BABYTAAAK, TO FAAAAAAAAAAKTO TA A A A A A A A A AK BABYTAAAK, TO FAAAAAAAAAAKTSOLOSOLOSOLOKIEDY ZERWAŁ Z NIEJ SPÓDNICZKĘTO OKAZAŁ SIĘ PRAWICZKIEMZOBACZYWSZY MAŁEJ ŁONOUCIEKŁ Z MINĄ WYSTRASZONĄPŁYNIE Z TEGO MORAŁ SROGIDLA PLAYBOYÓW ZNAK PRZESTROGIJEŚLI W MOWIE GIBKI OZÓRTO ZACHOWAĆ UMIEJ POZÓRRRRRRRO TA A A A A A A A A AK BABYTAAAK, TO FAAAAAAAAAAKTO TA A A A A A A A A AK BABYTAAAK, TO FAAAAAAAAAAKTO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKO TAK TAK TAK TAK TAK TAKTAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Coma: Ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Coma: Ma

Skomentuj tekst

Coma: Ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Nadprzestrzenie (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Masz ten uśmiech, który ja uwielbiam I pływamy sobie w nadprzestrzeniach Nie wiadomo, która to już sfera Myślałam, że tam wyżej to nic nie ma Takich scenariuszy nigdzie nie widzę Znów ci marzną”
  • Nie ma jak pompa - feat. Ralph Kaminski Maryla Rodowicz
    „Nie ma jak pompa, marmury, wielki dzwon, nie ma jak pompa, purpura, góra, tron, nie ma jak pompa, fanfary, czary nie ma, o nie, nie, nie, nie Nie ma jak pompa, doroczny bal u wód, nie ma jak”
  • Daj mi jedno słowo SKOLIM
    „Skolim prezentuje piosenkę "Daj mi jedno słowo" (premiera 20 maja 2025 r.). Daj mi jedno słowo, a ja już będę obok potem zatańcz tylko dla mnie ciemną nocą daj mi jedno słowo, a ja już będę obok ”
  • Muchołapki Wanda i Banda
    „Świdruje noc kamery chciwy wzrok Paniczny strach chwyta za gardło Nie jesteś sam, tu wszędzie taki tłok Ratunku brak - koniec - przepadło! Muchołapki czają się Rejestrują każdy ruch! Muchołapk”
  • cliché MGK
    „Tell me, would you wait for me? Baby, I'm a rolling stone I got a lot of right in me But I don't want to say this wrong Tell me, would you stay with me? Maybe we could make this home You should ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ma - Coma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ma - Coma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Coma.