Czerwone Gitary: Niebieskooka

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Przyjdę do Ciebie, niebieskooka,Przyjdę do Ciebie, gdy będzie świt,Żeby się ubić błękitem chabrów,Żeby zrozumieć błękitne sny.Bo moje oczy są granatowe,Bo w moich oczach jest jeszcze cień,Który mi kiedyś dziad mój zostawił,Gdy rozstrzelany był każdy dzień. /bisPrzyjdę do Ciebie, niebieskooka,Przyjdę do Ciebie w rozkwicie dnia,Żeby popatrzeć w zwierciadło nieba,Żeby dosięgnąć błękitu dna.Bo moja oczy są granatowe,Bo w moich oczach jest ciemność drzew,Którą mi kiedyś dziad mój zostawił,Gdy musiał nosić w plecaku gniew. /bisPrzyjdę do Ciebie, niebieskooka,Przyjdę do Ciebie, w pogodny czas,Żeby zrozumieć, że tam, wysoko,Może być miliard zwyczajnych gwiazd.Bo moje oczy są granatowe,Bo w moich oczach granatów pęk,Które mi kiedyś dziad mój zostawił,Bym nigdy nie znał, co znaczy lęk.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 1 marca 2020, 18:43)
Re: Czerwone Gitary - Niebieskooka
Są błędy w tekście. Powinno być:"żeby się upić błękitem chabrów" i "żeby dosięgnąć błękitu dnia" Pozdrawiam

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bo twoje oczy są granatowe
 • przyjdę do ciebie niebieskooka
 • ;przyjde do ciebie niebieskooka
 • yutoobe czerwone gitary niebieskooka
 • czerwone gitary przyjdę do ciebie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niebieskooka - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niebieskooka - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.