Czerwone Gitary - Niebieskooka tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Przyjdę do Ciebie, niebieskooka,Przyjdę do Ciebie, gdy będzie świt,Żeby się ubić błękitem chabrów,Żeby zrozumieć błękitne sny.Bo moje oczy są granatowe,Bo w moich oczach jest jeszcze cień,Który mi kiedyś dziad mój zostawił,Gdy rozstrzelany był każdy dzień. /bisPrzyjdę do Ciebie, niebieskooka,Przyjdę do Ciebie w rozkwicie dnia,Żeby popatrzeć w zwierciadło nieba,Żeby dosięgnąć błękitu dna.Bo moja oczy są granatowe,Bo w moich oczach jest ciemność drzew,Którą mi kiedyś dziad mój zostawił,Gdy musiał nosić w plecaku gniew. /bisPrzyjdę do Ciebie, niebieskooka,Przyjdę do Ciebie, w pogodny czas,Żeby zrozumieć, że tam, wysoko,Może być miliard zwyczajnych gwiazd.Bo moje oczy są granatowe,Bo w moich oczach granatów pęk,Które mi kiedyś dziad mój zostawił,Bym nigdy nie znał, co znaczy lęk.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Niebieskooka

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Niebieskooka

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 1 marca 2020, 18:43)
Re: Czerwone Gitary - Niebieskooka
Są błędy w tekście. Powinno być:"żeby się upić błękitem chabrów" i "żeby dosięgnąć błękitu dnia" Pozdrawiam

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zatańcz ze mną KUBAŃCZYK
  „zanim do końca zwariuje świat Zatańcz ze mną ostatni raz pod gołym niebem przy blasku gwiazd Zatańcz ze mną zanim nas stad zabierze czas Zatańcz ze mną to jest proste tak bez ciebie mój świa”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bo twoje oczy są granatowe
 • przyjdę do ciebie niebieskooka
 • ;przyjde do ciebie niebieskooka
 • yutoobe czerwone gitary niebieskooka
 • czerwone gitary przyjdę do ciebie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niebieskooka - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niebieskooka - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.