Czerwone Gitary: Z marze

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Z marze

Z marzeń powstał świat, mój dziecięcy świat.W wielkich sklepach błyszczał mi za szkłem,Deszczem piłek spadł na przedszkolny bal.Co tu gadać, trochę mi go żal ...Z marzeń powstał świat, własny, bliski świat.Ustawiałem z nich, jak z klocków, dom.Czasem bywa tak, że wychodzą snyNa pół drogi snom.Kto z góry wie? Kto przyszłość zna?Kto pewien jest, co mu da,Spełni co zmienny los, szybki czas?I zwykłe dnie i święta dwa -Nasz żywy świat, który jestZ tego, co cieszy, co boli nas.Z marzeń powstał świat, niecierpliwy świat,A nocami skrzydła rosły namI w obłokach aż widywano nas! -Widywano pewnie nas i tam.Z marzeń powstał świat, namacalny świat,Choć bywało wymknął nam się z rąk,Chociaż mało kto w życiu spotkać miałMarzeń dalszy ciąg.Kto z góry wie? Kto przyszłość zna,Choć niby już poznał świat,Niby już zgłębił sens wielu ksiąg?Lecz bywa, że ktoś szczęście maI z życia tu, i z życia tam,Marzeń mu złoży się dalszy ciąg.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Z marze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Z marze

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Z marze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Z marzeń powstał świat

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z marze - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z marze - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.