Czerwony Tulipan: Ja zwariuj

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwony Tulipan

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Czerwony Tulipan: Ja zwariuj

Ja zwariuję, tutaj nie ma chwili ciszyma być spokój, czy mnie słyszy?Od stukniętych mnie wyzywa,a sam głupek się wyżywa.Pani chyba jest stuknięta! Czego wrzeszczy, czego stukazwariowała, zwariowała. Niech psychiatry Pani szukaTakiej to nagadać małoTego jeszcze brakowało,że sąsiadów takich mam: zwykły gnojek, głupek, chamPan to chyba jest stukniętyMyśli Pan, że sam tu żyje?Pan zwariował, on zwariowałChętnie bym mu sznur na szyję.Takich to powiesić małoTego jeszcze...Ja zwariuję tutaj nie ma chwili ciszy...Pani chyba jest stukniętaChyba rozum wyparowałZwariowała, zwariowała. Ja bym takiej nie darowałTakiej to nagadać małoTego jeszcze ...Pan to chyba jest stuknięty Porozwala Pan sufityPan zwariował, on zwariował. Perkusista niewyżytyTakich to nawalić małoTego jeszcze ...Ja zwariuję tutaj nie ma chwili ciszy...(2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwony Tulipan: Ja zwariuj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwony Tulipan: Ja zwariuj

Skomentuj tekst

Czerwony Tulipan: Ja zwariuj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Na deser Julia Żugaj
    „Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
  • Mamy to - feat. Runa, Don Cleo
    „Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
  • Obejmuję noce ft. Pezet, Livka Jonatan
    „Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
  • Nieistotne Żabson
    „(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
  • Dźwięczność Voo Voo
    „Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • zwariuj dla mnie tekst
  • czerwony tulipan nie ma ciszy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja zwariuj - Czerwony Tulipan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja zwariuj - Czerwony Tulipan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwony Tulipan.