Czerwony Tulipan: Odezwa do Ma
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Czerwony Tulipan: Odezwa do Ma
Szczęście ty moje nieustające,nadziejo moja śniona.W rozkładzie zdarzeń na rok bieżącynikt nie pomyślał o nas.Na czas najbliższy, miła ma,w centralnej kuźni losu,zaplanowano miejsca dlanastępujących osób:pogrążonych w dziedziczonej niemocy.Posiadaczy nieprawdziwych cnót.Nieustannie wzywających pomocy.I wytrwałych w czekaniu na cud.Ktoś, kto wymyślił to wszystko wokół,ustalił taki schemat,według którego w bieżącym rokuludzi wrażliwych nie ma.Więc nie ma ciebie, nie ma mnie,naszych przyjaciół kilku.Ktoś kto układał myślał, że zostali jeszcze tylko:Pogrążonych w dziedziczonej niemocy.Posiadacze nieprawdziwych cnót.Nieustannie wzywający pomocy.I wytrwali w czekaniu na cud.Pogrążeni....Wypijmy kawę moja kochana,z szafy wyjmijmy ochraniacze.I przeczekajmy czas nie dla nas,czas dla wrażliwych inaczej.
Tłumaczenie piosenki
Czerwony Tulipan: Odezwa do Ma
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Czerwony Tulipan: Odezwa do Ma
-
Oni mi m
- Czerwony Tulipan
-
PC komputer
- Czerwony Tulipan
-
Poci
- Czerwony Tulipan
-
Prosty jak zegarek
- Czerwony Tulipan
-
Rudy p
- Czerwony Tulipan
Skomentuj tekst
Czerwony Tulipan: Odezwa do Ma
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Odezwa do Ma - Czerwony Tulipan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odezwa do Ma - Czerwony Tulipan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwony Tulipan.
Komentarze: 0