Dezerter: Dopiero tu

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 133 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Dezerter: Dopiero tu

Gdzieś pod ziemią walka trwa Tam światło wpada szczelinami Wypaczonych podłóg Gdzieś spod ziemi wytaczają wciąż Kontrargumenty nie do odrzucenia A na ziemi pokój ludziom dobrej woli I dopiero tuż nad ziemią Zaczyna się inne życie Dopiero tuż nad ziemią Istnieje normalny świat Gdzieś pod ziemią ciężka praca By mogła walka trwać Skałę kruszą by inni ją sprzedali Gdzieś pod ziemią pieniądze leżą Zagrzebane przez pazernych właścicieli A na ziemi pokój ludziom dobrej woli I dopiero tuż nad ziemią Zaczyna się inne życie Dopiero tuż nad ziemią Istnieje normalny świat Gdzieś pod ziemią zakopane leżą Wielkie postacie historycznych bojów Gdzieś pod ziemią rozpada się każde ciało Gdzieś pod ziemią rozpada się każde ciało A na ziemi pokój ludziom dobrej woli I dopiero tuż nad ziemią Zaczyna się inne życie Dopiero tuż nad ziemią Istnieje normalny świat Dopiero tuż nad ziemią...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Dopiero tu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Dopiero tu

Skomentuj tekst

Dezerter: Dopiero tu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dopiero tu - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dopiero tu - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.