Doda: Dom (feat. Bedoes 2115)
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Doda: Dom (feat. Bedoes 2115)
Na pierwszych stronach my, powiedz - tego chcesz?
Schowaj mnie przed światem, który znam
Poczekaj na mnie, nie idź za mną tam
Chodź, uciekniemy razem
Do miejsc, gdzie nas nikt nie znajdzie
Poszukamy prawdy w blasku gwiazd
W telefonach zgubił się nasz świat
Czytaj z moich oczu albo rytmu brak
Z Tobą chcę się staczać, z Tobą chcę mieć psa
Czy to wystarczy
Czerwony dywan z trawy
Zbuduj dla mnie dom, tam gdzie spokój drzew
Na pierwszych stronach my, powiedz - tego chcesz?
Schowaj mnie przed światem, który znam
Poczekaj na mnie, nie idź za mną tam
Zbuduj dla mnie dom, tam gdzie spokój drzew
Na pierwszych stronach my, powiedz - tego chcesz?
Schowaj mnie przed światem, który znam
Poczekaj na mnie, nie idź za mną tam
Wszystko, co mówią mi - dzielę na cztery
Byłem już miły - teraz będę szczery
Mam geny po tacie, który był hustlerem
Mam serce po mamie, które jest pęknięte
Oni chcą skandale i catchy refreny
I jebie ich to, ile razy będziemy
Ja chcę z Tobą pieprzyć się w piasku na Venice
I żeby nasz syn narozrabiał jak Dennis
Oni chcą nagłówki
Oni chcą zrobić nam zdjęcia i nagrać filmy z naszych kłótni
Ja chcę z tobą nagrać filmy o których nie mogę mówić
Wolę ci pokazać w kuchni
Nie musi być syn
Mogą być córki
Po prostu to zróbmy
Jestem znów głupi, głupszy
Nie wiem jak powiedzieć, że mogę za ciebie umrzeć, mała
Wczoraj widziałem cię w reklamie .. and beauty
Ty masz to ... and booty, jesteś szefową wytwórni
Jak stawiasz kroki, to poruszasz mury
I nawet bez .. masz taką klasę, że nie umiem patrzeć gdzie indziej
Przez wczorajsze frytki, po śniadanie u śniadanie u Tiffany'ego
I pytanie, czy ..
Zbuduj dla mnie dom, tam gdzie spokój drzew
Na pierwszych stronach my, powiedz - tego chcesz?
Schowaj mnie przed światem, który znam
Poczekaj na mnie, nie idź za mną tam
Zbuduj dla mnie dom, tam gdzie spokój drzew
Na pierwszych stronach my, powiedz - tego chcesz?
Schowaj mnie przed światem, który znam
Poczekaj na mnie, nie idź za mną tam
Tłumaczenie piosenki
Doda: Dom (feat. Bedoes 2115)
O tym utworze
Doda: Dom (feat. Bedoes 2115)
Dom
"Dom" to utwór polskiej piosenkarki Doroty Rabczewskiej (Dody), który powstał przy współpracy z polskim raperem Bedoes 2115 (Borys Piotr Przybylski). Piosenka znalazła się na czwartym solowym albumie artystki "Aquaria", a właściwie to na jego wersji deluxe, z 2022 roku. Album jeszcze przed premierą zdołał pokryć się złotem, a następnie platyną i podwójną platyną. Na wersji deluxe "Aquaria" poza "Dom" znalazły się też: "Mama", "Wodospady", "Fake Love", czy "Tylko Ty i ja".
W serwisie muzycznym YouTube na oficjalnym kanale artystki (@Doda_Official), który subskrybuje ponad 327 tysięcy użytkowników, "Dom" premierowo ukazał się 4 października 2023 roku i od tego czasu udało mu się osiągnąć wynik ponad 1,3 mln wyświetleń (czerwiec 2024).
W jednym z wywiadów Doda opowiedziała czym jest dla niej piosenka "Dom" - "Jeżeli chodzi o piosenkę "Dom", którą nagrałam razem z Bedoesem. (...) Jest to piosenka, która tak naprawdę pierwszy raz mówi to, co jest w moim sercu, jak bym chciała naprawdę żyć. I czego oczekuję tak naprawdę od mojego ukochanego. Więc możecie sobie tego posłuchać. Bardzo szczerze."
Doda
Doda to pseudonim artystyczny polskiej piosenkarki Doroty Aqualiteji Rabczewskiej, która urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Karierę muzyczną zaczynała w polskim zespole pop-rockowym Virgin, z którym współpracowała w latach 2000 - 2019 (z przerwami). W 2007 roku zaczęła występować jako artystka solowa.
Jako artystka solowa ma na swoim koncie cztery albumy studyjne: "Diamond Bitch" z 2007 roku, "7 pokus głównych" z 2011 roku, "Dorota" z 2019 roku i "Aquaria" z 2022 roku.
Co ciekawe, oprócz kariery muzycznej, spełnia się także jako aktorka. W latach 1998-2000 współpracowała z warszawskim Teatrem Studio Buffo, natomiast w późniejszych latach pojawiła się między innymi także w filmie sensacyjnym "Pitbull. Ostatni pies" z 2018 roku, czy w dramacie erotyczno-sensacyjnym "Dziewczyny z Dubaju" z 2021 roku.
Jej konto na Instagramie (@dodaqueen) obserwuje ponad 1,8 mln użytkowników.
Inne teksty wykonawcy
Doda: Dom (feat. Bedoes 2115)
-
Nie żałuję (feat. Smolasty)
- Doda
-
Nie otwieram oczu
- Doda
-
Mama
- Doda
-
I'm not loving it
- Doda
-
Dom nad wodą z czerwonym dywanem z trawy
- Doda
Skomentuj tekst
Doda: Dom (feat. Bedoes 2115)
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
No Speak No Slave - feat. The Black Crowes
- Jimmy Page
-
Right On Time
- Kate Hudson
-
TU CON CHI FAI L'AMORE
- The Kolors
-
The Echo
- Clödie
-
Adored
- Paris Hilton
-
Było miło - x Wani
- Igor Herbut
-
Zobacz
- Motyl
-
TCHAIKOVSKY
- LITTLE BIG
-
Sól i piach (PARODIA 'Och i ach' Sylwia Grzeszczak)
- LETNI
-
Nie ma dla nas miejsca
- SHHIEDA
Tekst piosenki Dom (feat. Bedoes 2115) - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dom (feat. Bedoes 2115) - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.
Komentarze: 0