Doda - Nie zawied tekst piosenki - Teksciory.pl

Doda: Nie zawied

Tekst piosenki

Brak wideo

Doda

Teksty: 50 Tłumaczenia: 2 Wideo: 26

Tekst piosenki

Doda: Nie zawied

Nie zawiedź mnieTylu ludzi już zraniłam,Tylu ludzi opuściłam,Jeszcze więcej mnie też zrani,Opuści mnie też takJesteś gdzieś tam daleko,Myślisz o mnie - zdarza sięLecz wybrałam inną drogę,Bolało nie mniej mnieRef.: Boże nie wiem, czego szukam,Pomóż mi to znaleźć,Włóczę się jak pies,Niby dobrze, ale nie jest wcale, tak jak myśliszBoję się, ze niepotrzebnie...Wierzę w miłość - nie przestanę,Powiedz słowo, że Ty nie,Wsiądę w pociąg i odjadę,Szukać drogi swejRef.: Boże nie wiem, czego szukam ...Jeśli jednak nie zawiedziesz,Z łez ulejesz wiarę w to,Że oddychasz, bo i ja oddycham,Nie ucieknę stąd,Wtulę twarz i zamknę oczy,Nie ucieknę stąd, nie ucieknę stąd.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Doda: Nie zawied

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doda: Nie zawied

 

Skomentuj tekst

Doda: Nie zawied

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • SZKOLNY VIBE (Harry Styles - Watermelon Sugar PARODIA) WAKSY
  „siedzę na lekcji ale ciągle myślę ze wolałbym w szkole być ja chce mieć przerwy ale te fizyczne nie przed kompem znowu gnić myślę czy cień jest szans ze wejdę do szkoły jeszcze jedne raz szk”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doda nie chcę ucieknę stąd

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie zawied - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie zawied - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.