doli: rozumiesz?

Tekst piosenki

doli

Teksty: 26 Tłumaczenia: 6 Wideo: 24
Profil artysty

Tekst piosenki

doli: rozumiesz?

mówia atypowy albo mówia bardzo dziwny chuja maja w głowach nie zrozumiem tego nigdy kruki nad miastem my czapki na głowach nawijam emocje to nie puste słowa i mimo ze jestem tu sam to sie nie chowam i mimo ze jebie mnie hajs to nawijam od nowa i ciagle i ciagle nawijam od nowa od stresu już peka mi głowa ej od stresu już peka mi głowa i bity zapetlam i leca od nowa i pisze na kartkach i kompie a po nocach znowu to bombie i znowu w ta watpie i klocki do ściany telefon do mamy ja znów rozjebany i same te kurwy i szmaty i mordo pierdole dolary rozumiesz?
pierdole czy lubisz te tracki czy lubisz tu mnie sam nigdy muza nie chwaliłem sie szczylu mój braciak jak anioł mój stróż wiesz od zawsze jebał mnie hejt jebał mnie fejm jebał mnie cash jebie ta gre w chuj wiesz?
nigdy nie powiem ze zjadam tu innych bo nie jestem sepem by zjadać padliny nie szukaj tej winy tu we mnie już do końca kurwa nie wiem kim jestem cieżko nawijać o sprawach poważnych jak żaden z tych śmieci tu nie jest poważny i żaden z tych śmieci nie powie mi prawdy i z kim mam rozmawiać no badźmy poważni badźmy powaźni no badźmy poważni bo chowam uczucia zaciskam na krtani wysyłam sms ostatni kocham cie tato naprawie to gówno życie zjebało nam głowe no trudno i pisze te teksty już późno nie sypiam po nocach a płacze po nocach kurwo rozumiesz?
Autor tekstu: Julka Ryglewska
Data dodania: 2021-06-04
Tekst dodał: susi

Tłumaczenie piosenki

doli: rozumiesz?

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

doli: rozumiesz?

Skomentuj tekst

doli: rozumiesz?

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (22 września 2021, 12:36)
Re: doli - rozumiesz?
10/10 - głębokie

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki rozumiesz? - doli, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu rozumiesz? - doli. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - doli.