Doniu: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Doniu: Dzie

Dzień dobry Polsko, Dzień dobry Polsko, Ejj... Witam Polsko, już siódma rano. Wstaję jadę znów, zarobić siano. Czerwony olej, dizel tanio kupiony, Powiedz dlaczego bez przerwy to samo Człowieku czego byś chciał od razu, nie ma cudów Tutaj potrzeba czasu, wciąż nie mogę zapomnieć obrazu Ludzi, strachu, broni, gazu, Proszę nie da się czekać dłużej, Szpital? Nie ma terminów brak łóżek! Firma? Upadła, przegrała bój z fiskusem! Nie chce narzekać, nie chce, ale muszę! Daj spokój, żyj jak dobry obywatel, narzekasz!? Inni jakoś dają radę! Ciesz się, masz możliwości, perspektywy, przestań kreować wizerunek krzywy! Ref.: Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te.. lepsze dni! Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te.. lepsze dni! Chciałbym się obudzić... Eee... zawsze na starcie nie równe szanse, kto je wyrówna w nierównej walce? Kiedy? Kto? Dla kogo? Nie ma tej opcji, mały M1 ma teraz dla gości. Nie umiesz widzieć tu pozytywów, nie umiesz kochać ojczyzny, ej...synu, mamy tradycje mamy swoją kulturę, gospodarka szybko pnie się w górę! Jak inni nie chce wyjeżdżać za chlebem, chce tu pracować, chce widzieć ciebie! Nie liczę błędów, czasem mam dosyć, takim jak ja zawsze wiatr w oczy, Synu pokombinuj jak reszta, w monetach znajdzie się orzeł i reszka Tylko musisz uwierzyć że dobrze jest Szczęście leży na ulicy więc podnieś je! Ref.: Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te.. lepsze dni! Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te.. lepsze dni! Czekamy na lepszy czas, Czekamy na lepszy świat, Czekamy na lepszy czas, Czekamy na lepszy świat, Ref.: Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te.. lepsze dni! Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te.. lepsze dni!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Dzie

Skomentuj tekst

Doniu: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.