Dżem: Chleb z d

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Chleb z d

Przed tobą długa droga Więc powiem ci W życiu najtrudniej Nauczyć się żyć Reszta jest milczenieniem Więc lepiej milcz Bo tylko ta cisza Nie kosztuje cię nic Byłem tego świata marnym szczurem Zarobiłem szmal i stałem się królem Mogłem wszystko mieć, każdy dom, każdą furę Ale pogubiłem się,choć tak blisko był mój cel Prosty cel Daj mi chleba z dżemem Daruj sobie miód Daj mi chleba z dżemem Bo dżem to jest blues Słodki że daj na luz Zastanów się, czego Od życia chcieć Problemy zostaw tym, Którzy chcą je mieć Kiedy kochasz Nie oszczędzaj sił Przed tobą długa droga Zaufaj mi Byłem tego świata marnym szczurem Zarobiłem szmal i stałem się królem Ja mogłem wszystko mieć, każdy dom, każdą furę Ale pogubiłem się... No... Gdzie ten cel??? Daj mi chleba z dżemem Daruj sobie miód Daj mi chleba z dżemem Bo dżem to jest blues Słodki że daj na luz Daj mi chleba z dżemem Daruj sobie miód Ja już się nie zmienię Nie, nie, nie uwierzę w cud Przemierzyłem ziemię W poprzek, wszerz i wzdłuż Daj mi chleba z dżemem Bo dżem to jest blues Słodki że daj na luz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Chleb z d

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Chleb z d

Skomentuj tekst

Dżem: Chleb z d

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piękny chleb piosenka
 • chleb na stole zawsze był tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chleb z d - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chleb z d - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.