Dżem: Chleb z d

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Chleb z d

Przed tobą długa droga Więc powiem ci W życiu najtrudniej Nauczyć się żyć Reszta jest milczenieniem Więc lepiej milcz Bo tylko ta cisza Nie kosztuje cię nic Byłem tego świata marnym szczurem Zarobiłem szmal i stałem się królem Mogłem wszystko mieć, każdy dom, każdą furę Ale pogubiłem się,choć tak blisko był mój cel Prosty cel Daj mi chleba z dżemem Daruj sobie miód Daj mi chleba z dżemem Bo dżem to jest blues Słodki że daj na luz Zastanów się, czego Od życia chcieć Problemy zostaw tym, Którzy chcą je mieć Kiedy kochasz Nie oszczędzaj sił Przed tobą długa droga Zaufaj mi Byłem tego świata marnym szczurem Zarobiłem szmal i stałem się królem Ja mogłem wszystko mieć, każdy dom, każdą furę Ale pogubiłem się... No... Gdzie ten cel??? Daj mi chleba z dżemem Daruj sobie miód Daj mi chleba z dżemem Bo dżem to jest blues Słodki że daj na luz Daj mi chleba z dżemem Daruj sobie miód Ja już się nie zmienię Nie, nie, nie uwierzę w cud Przemierzyłem ziemię W poprzek, wszerz i wzdłuż Daj mi chleba z dżemem Bo dżem to jest blues Słodki że daj na luz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Chleb z d

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Chleb z d

Skomentuj tekst

Dżem: Chleb z d

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piękny chleb piosenka
 • chleb na stole zawsze był tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chleb z d - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chleb z d - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.