Dżem: Powiedz czy s

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Powiedz czy s

Głodne oczy, stada much, Słońce pali, wzdęty brzuch. Może dzisiaj dobry Bóg z samolotu zrzuci chleb. Powiedz mi, jak bawisz się, kiedy widzisz obraz ten, Czy wiesz, że mogłabyś i Ty tam urodzić się. Lalko Barbie nie idź tam, To nie jest Twój plastikowy świat. Na razie, na razie śpij Nie zatrzyma dni dziecka płacz, nie ocali go niewinność Kiedy śmierci młyny wprawią w ruch. Pierwsze giną ptaki. Powiedz mi, jak bawisz się, kiedy widzisz obraz ten, Czy wiesz, że mogłabyś i Ty tam urodzić się. Lalko Barbie nie idź tam, to nie jest Twój plastikowy świat. Na razie, na razie śpij. Powiedz mi: "Czy słyszysz ginących ptaków krzyk?" Lalko Barbie... Lalko Barbie...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Powiedz czy s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Powiedz czy s

Skomentuj tekst

Dżem: Powiedz czy s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powiedz czy s - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powiedz czy s - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.