Edyta Geppert: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Wi

Tyle było powitań i rozstań,tyle było słów: - żegnaj i - zostań,karuzele, niedziele i sny,niepokoje, tych dwoje - to my...Jakieś burze, podróże, Bóg - wie - co,jakieś gwiazdy, co dziś już nie świecą,tam za lasem, za czasem, za snemzapodziały się... Gdzie?... Boja wiem?...Więc nie dziw się, że czasem w tamte stronywytężam wzrok i znaleźć chciałabymchoć drobny ślad tych godzin zagubionych, co dawno rozwiały się jak dym.Więc nie dziw się, że nieraz niespodzianie dalekie dni, zasnute czasu mgłą,przesłonią świat, gdy znów popatrzę na nieprzez głupich łez powiększające szkło.Tylko pomyśl i spójrz, co się święci:przypływają na tratwie pamięcici, co spali w głębokich mych snach,na ich dnie spoczywali jak piach...Może znowu wynurzy się z marzeńjakiś nikt, jakiś ktoś się ukaże,ten, co czekał tak długo w mym śnie -i nie pozna, nie pozna już mnie!...Więc nie dziw się, że czasem w tamte stronywytężam wzrok i znaleźć chciałabymchoć drobny ślad tych godzin zagubionych, co dawno rozwiały się jak dym.Więc nie dziw się, że nieraz niespodzianie dalekie dni, zasnute czasu mgłą,przesłonią świat, gdy znów popatrzę na nieprzez głupich łez powiększające szkło.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Wi

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • edyta geppert wiec nie dziw sie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.