Elektryczne Gitary: Ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Elektryczne Gitary

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Elektryczne Gitary: Ta

Dostałem spadek o jaki piękny światdostałem spadek o jaki piękny światkochany dziadku jak bardzo mi cię brakwidziałem we śnie jak trzeźwy wszedł na płotwidziałem we śnie jak trzeźwy wszedł na płota kiedy spadał to przebił sobie boktańczmy razem tańczmy do końcatańczmy razem tańczmy do końcatańczmy zawsze nikt się już nie wtrącawyszliśmy z domu nie wiemy dokąd iśćwyszliśmy z domu nie wiemy dokąd iśćdziś chcemy tańczyć aż nie zostanie nici nagle patrzę nad głową napis lśnii nagle patrzę nad głową napis lśnitu możesz tanczyć aż nie zostanie nictańczmy razem tańczmy do końcatańczmy razem tańczmy do końcatańczmy zawsze nikt się już nie wtrącadziecko dziecko czy z tobą coś nie takdziecko dziecko czy z tobą coś nie takpatrzę na ciebie i jednak czegoś brakdo kiedy tańczę przyjaciół pełno mamdo kiedy tańczę przyjaciół pełno mama gdy wysiadam to wtedy jestem samdziecko dziecko czy ze mną coś nie takdziecko dziecko czy ze mną coś nie takpatrzę na ciebie i jednak czegoś brakodwróć się tutaj patrz jak ta mała tańczyodwróć się tutaj patrz jak ta mała tańczywygląda jakby że ona jest nie z tej branżytańczmy razem tańczmy do końcatańczmy razem tańczmy do końcatańczmy zawsze nikt się już nie wtrąca
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Elektryczne Gitary: Ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Elektryczne Gitary: Ta

Skomentuj tekst

Elektryczne Gitary: Ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ta - Elektryczne Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ta - Elektryczne Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Elektryczne Gitary.