Elli: In my dream

Tekst piosenki

Brak wideo

Elli

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Elli: In my dream

I am lying awake in my lonely bed Feel the cold crawling in from the night Think about last night and the dream I had See your face shining bright as a light Never seen, never known, never touched this place But it seems so, so familiar to me Never seen, never known, never touched this face But anyway I can see Chorus (2X): In my dream, in my sleep I feel that you're by my side In my dream in my sleep there's no need to hide In my dram in my sleep the sun shines at night I can see a vision of you Can I find what I've seen in my dreamy night There must be someone waiting for me Who's the one to enlight my mind clear und bright Who's the one to show me my way and make me see I have seen, I have known, I have touched this place Now it seems more, more familiar to me I have seen, I have known, I have touched this face now and the I can see Chorus (3x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Elli: In my dream

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Elli: In my dream

Skomentuj tekst

Elli: In my dream

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki In my dream - Elli, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu In my dream - Elli. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Elli.