EMO: Letni deszcz

Tekst piosenki

EMO

Teksty: 13 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13
Profil artysty

Tekst piosenki

EMO: Letni deszcz

Letni deszcz
Przyjdzie jesień a we mnie znów coś
Szuka cię
Samemu nie jest lżej
Dobry los skradł nam
Kilka tych najlepszych lat
Wierzyć chcę
Że czuwa nad nami ktoś

Niewypowiedzianych słów
Najbardziej żal kiedy już
Nie słucha nikt

A ja
Nadal czekam na ciebie
Choć nie wiem
Czy warto czekać tu jeszcze
Skoro wszystko dziś masz
A ty
Może nadal przy sobie masz miejsce
Taki prosty przepis na szczęście
Czy stać nas na nowy start

Chwilo trwaj
Nim nad ranem uciekniesz mi znów
Miałem sen
A nie wiem gdzie dalej iść
Gubię się
A mówili że nie umiem nic
W to życie grać
Tak dobrze grałem ja

Niewypowiedzianych słów
Najbardziej żal kiedy już
Nie słucha nikt

A ja
Nadal czekam na ciebie
Choć nie wiem
Czy warto czekać tu jeszcze
Skoro wszystko dziś masz
A ty
Może nadal przy sobie masz miejsce
Taki prosty przepis na szczęście
Czy stać nas na nowy start
Sprobować jeszcze raz

A ty

Chwilo trwaj
Autor tekstu: Patryk Kumór, M. Bukowska, Frank Bo
Data dodania: 2023-09-01
Tekst dodał: klusiu
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

EMO: Letni deszcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

O tym utworze

EMO: Letni deszcz

Letni deszcz

Piosenka "Letni deszcz" wraz ze stworzonym do niej klipem, pojawiła się na YouTube 30 sierpnia 2023 roku. Przez dziewięć miesięcy od premiery uzyskała wynik ponad 4,6 mln wyświetleń.
W teledysku zagrali aktorzy: Agata Nowakowska i Michał Wojsiat. Natomiast produkcją klipu zajęła się agencja DB4 MANAGEMENT.

Utwór trwa 3 minuty i 6 sekund. Tekst napisany został przez Patryka Kumóra, M. Bukowską oraz Franka Bo, natomiast muzyka powstała przy współpracy Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka, Patryka Kumóra, Emiliana Waluchowskiego i Damiana Skoczyka.

Co ciekawe popularność "Letniego deszczu" wzrosła po występie Emo, podczas sopockiego Top of the Top Sopot Festival, 24 sierpnia 2023 roku, co zaskoczyło nawet samych wykonawców - "Często mówimy, że są piosenki, które piszą się same i ona właśnie tak się napisała. My jesteśmy tylko przekaźnikiem tego numeru, napisaliśmy ją w cztery godziny (...). To, co zaczęło do nas spływać po Sopocie, było ogromnym zaskoczeniem, tak naprawdę tej piosenki jeszcze wtedy nie było, bo nawet jej nie wydaliśmy. Ale serce rosło."

Na Tekściorach dostępne są też inne teksty piosenek zespołu EMO, jak: "Nie mówiła nic", "Cud", czy "Don't Mess With My Mind".

 

EMO

EMO to polski zespół, który tworzy dwóch utalentowanych producentów - Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Znani są także pod nazwą Hotel Torino.
W krótkim czasie działalności udało im się zdobyć szerokie uznanie wśród branży muzycznej, nie ograniczając się wyłącznie do produkcji, ale i tworząc rewelacyjne ścieżki dźwiękowe do krajowych i międzynarodowych filmów, jak: "Heaven In Hell", "Bracia", czy "365 Dni".

EMO konsekwentnie dąży do rozwoju swojego portfolio, zdobywając coraz to większe rzesze fanów. Odzwierciedla się to np. w ilości subskrybentów ich kanału na YouTubie (@itsemomusic), która wynosi ponad 34 tys.
Są dopiero na etapie rozkręcania swojego konta na Instagramie (@itsemomusic), dlatego śledzi ich tylko niecałe 4000 osób. Pierwszy post na ich koncie pojawił się 25 kwietnia 2022 roku.

 

Inne teksty wykonawcy

EMO: Letni deszcz

Skomentuj tekst

EMO: Letni deszcz

Komentarze: 5

Sortuj

~Gość (22 października 2023, 01:12)
Re: EMO - Letni deszcz
Wydaje mi się że w tekście jest "a mówili ,że nie umie nikt, w to życie grać tak dobrze jak grałem ja" ❤️
~Gość (28 września 2023, 12:46)
Re: EMO - Letni deszcz
Piękna piosenka i głos super
~Gość (25 września 2023, 20:03)
Re: EMO - Letni deszcz
Przepiękna piosenka chwyta za serce ❤️❤️codziennie słucham i płaczę
~Gość (24 września 2023, 09:38)
Re: EMO - Letni deszcz
Cudowna piosenka słucham i płaczę ❤️❤️❤️❤️ jesteście wspaniali ❤️❤️❤️❤️
~Gość (23 września 2023, 13:22)
Re: EMO - Letni deszcz
Chwyta za serce ❤️❤️❤️❤️ przepiękna piosenka ❤️❤️❤️❤️❤️

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Santa Cruz (Modelki, Qry, Wersow, Świeży, Mortal, Vłodarski) EKIPA
    „(Qry) Ej, mam luz na bani, parę koła w banku Parę wydamy i zawijamy Jak mam to przeżyć to tylko z wami Ej jutro mnie tu nie zobaczysz Pozdro Polsko zawijamy Ej jutro mnie tu nie zobaczysz Wrzuc”
  • 1DAY IN LA bambi, Oki, francis
    „Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
  • Do końca dni - x Majtis, samunowak FANKA
    „Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
  • Dame Un Grrr - x ‪Kate Linn Fantomel
    „Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
  • Nie życzę ci źle Quebonafide
    „Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • Emo letni deszcz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Letni deszcz - EMO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Letni deszcz - EMO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - EMO.