ENJOY - Na Ziemi Raj tekst piosenki - Teksciory.pl

ENJOY: Na Ziemi Raj

Tekst piosenki

ENJOY

Teksty: 13 Tłumaczenia: 1 Wideo: 13
Profil artysty

Tekst piosenki

ENJOY: Na Ziemi Raj

Bo każda chwila z tobą to ciepły maj , każdy pocałunek twój to na ziemi raj
Jeśli to tylko sen ja nie chce zbudzić się , nie mów nic tylko siebie mi daj
Bo każda chwila z tobą mówi mi że , to co mamy tu i teraz też skończy się
Ja nie mogę dać ci więcej niż daje ci świat w mej pamięci pozostaniesz gdy zabierze cie wiatr .

1.Jesteśmy tutaj ty i ja ( na chwile )
a w naszych sercach tańczą wciąż ( motyle )
i czułe słowa twoje tak plączą myśli moje , chce tylko z tobą być ok kiedy usłyszałam że

ref:
Że każda chwila z tobą to ciepły maj , każdy pocałunek twój to na ziemi raj
Jeśli to tylko sen ja nie chce zbudzić się , nie mów nic tylko siebie mi daj
Bo każda chwila z tobą mówi mi że , to co mamy tu i teraz też skończy się
Ja nie mogę dać ci więcej niż daje ci świat w mej pamięci pozostaniesz gdy zabierze cie wiatr .

2.To przecież nie realne jest ( kochanie ) By ktoś tak bardzo kochał mnie (ooo)
I jego czułe słowa uwodzą mnie od nowa , chce tylko jego od kiedy usłyszałam że
Autor tekstu: Łukasz Sienicki
Tekst dodał: densmasens

Tłumaczenie piosenki

ENJOY: Na Ziemi Raj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ENJOY: Na Ziemi Raj

 

Skomentuj tekst

ENJOY: Na Ziemi Raj

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (27 maja 2018, 10:59)
Re: ENJOY - Na Ziemi Raj
ENJOY - Na Ziemi Raj ( Official Video ) https://www.youtube.com/watch?v=hEXXFTpt1aY [chór:] la-la-la-la-la-laa, la-la-la-la-la-laa, la-la-la-la-la, la-la-la-la-la laaaa [on, ref:] Bo każda chwila z tobą to ciepły maj, każdy pocałunek twój to na ziemi raj Jeśli to tylko sen ja nie chce zbudzić się, nie mów nic tylko siebie mi daj Bo każda chwila z tobą mówi mi że, to co mamy tu i teraz też skończy się Ja nie mogę dać ci więcej niż daje ci świat, w mej pamięci pozostaniesz gdy zabierze cię wiatr. [ona:] Jesteśmy tutaj ty i ja ( na chwilę ) a w naszych sercach tańczą wciąż ( motyle ) i czułe słowa twoje tak plączą myśli moje, chce tylko z tobą być od kiedy usłyszałam że: [on, ref:] Że każda chwila z tobą to ciepły maj, każdy pocałunek twój to na ziemi raj Jeśli to tylko sen ja nie chcę zbudzić się, nie mów nic tylko siebie mi daj Bo każda chwila z tobą mówi mi że, to co mamy tu i teraz też skończy się Ja nie mogę dać ci więcej niż daje ci świat, w mej pamięci pozostaniesz gdy zabierze cię wiatr. ... muzyka instrumentalna ... [ona:] To przecież nie realne jest ( kochanie ) By ktoś tak bardzo kochał mnie (ooo-ooo-ooo) I jego czułe słowa uwodzą mnie od nowa, chcę tylko jego, od kiedy usłyszałam że: [on, ref:] Że każda chwila z tobą to ciepły maj, każdy pocałunek twój to na ziemi raj Jeśli to tylko sen ja nie chce zbudzić się, nie mów nic tylko siebie mi daj Bo każda chwila z tobą mówi mi że, to co mamy tu i teraz też skończy się Ja nie mogę dać ci więcej niż daje ci świat, w mej pamięci pozostaniesz gdy zabierze cię wiatr. ... muzyka instrumentalna ... [jednocześnie, chór:] la-la-la-la-la-laa, la-la-la-la-la-laa, la-la-la-la-la, la-la-la-la-la laaaa [jednocześnie, on, mowa:] Jesteśmy tutaj, ty i ja, i w sercach wciąż muzyka gra, a czułe słowa niczym maj ... chcę tylko ciebie, siebie mi daj [on, ref:] Bo każda chwila z tobą to ciepły maj, każdy pocałunek twój to na ziemi raj Jeśli to tylko sen ja nie chce zbudzić się, nie mów nic tylko siebie mi daj Bo każda chwila z tobą mówi mi że, to co mamy tu i teraz też skończy się Ja nie mogę dać ci więcej niż daje ci świat, w mej pamięci pozostaniesz gdy zabierze cię wiatr. ... muzyka instrumentalna ...

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Klucze (feat. Nosowska) Miuosh
  „w moim domu boimy się chmur które niosą z sobą chemii deszcz eiasto woła cie gdy pada w pół zasuń nami okna jeśli chcesz mało rzeczy jest pewnych jak my mało co tak niepewne jest niesie nas melo”
 • Higher Eminem
  „You know i’ve been around for a while now Not sure if have much left to prove Yeah, i do I look at me now I am thinking’ damn How proud of me i am What i did It’s nothin’ to sneeze at Even”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na ziemi raj
 • enjoy na ziemi raj
 • enjoy na ziemi raj tekst
 • na ziemi raj tekst
 • bo kazda chwila z toba to cieply maj

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na Ziemi Raj - ENJOY, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na Ziemi Raj - ENJOY. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ENJOY.