Ensiferum: Goblins dance

Tekst piosenki

Brak wideo

Ensiferum

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Ensiferum: Goblins dance

Once in the time of chaos, of sunless days and of unhappiness. The statue of the triumphant master stood proud and grim. In the light of three descending moons, in twisted and cracked open. Unleashing the Goblin King once again, for the last time. CHORUS 1: "Now the Victory is ours !" "Let us dance the dance of Immortals" CHORUS 2: They shrieked, as they marched up and down the hills, in the sighing face of earth Misfortune and Chaos, Grief and Destruction. The works of Dreaming evil, and the joy of unholiness. No soul was left alone, in the mayhem of the human race, "Hahahahaa!!!. Let us joy. Let us dance!!!" So they danced their macabre dances REPEAT CHORUS 1 From the three ascending moons, moonshine was spilling onto the ground, Gruesome trophies were all around In the halls of the Goblin King REPEAT CHORUS 1,2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ensiferum: Goblins dance

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ensiferum: Goblins dance

Skomentuj tekst

Ensiferum: Goblins dance

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Goblins dance - Ensiferum, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Goblins dance - Ensiferum. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ensiferum.