Eric Clapton: Cryin
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Eric Clapton: Cryin
She is cryin', she is cryin'.She's beenc ryin' all night long.She's been cryin' for her one and only son.She will weep, she will moan.She will moan the night away.She will weep and moan until the break of day.I had called for the doctor,But the doctor can't be found.So what could I do but sit and look around?Oh Lord, won't you hear,Won't you hear me when I pray.Please send this girl her one and only son.She is cryin', she is cryin'.She is cryin' the whole night long.She is cryin' for her one and only son.
Tłumaczenie piosenki
Eric Clapton: Cryin
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Eric Clapton: Cryin
-
Dance the night away
- Eric Clapton
-
Deserted cities of the heart
- Eric Clapton
-
Do what you like
- Eric Clapton
-
Doing that scrapyard thing
- Eric Clapton
-
Double crossing time
- Eric Clapton
Skomentuj tekst
Eric Clapton: Cryin
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Oczyszczenie (T. Różewicz) - feat. Alicja Majewska
Sanah
„Zachwycajcie się księżycem Nocą księżycową Czystą miłością i pieniem słowika Nie bójcie się wniebowzięcia Sięgajcie po gwiazdę I porównujcie oczy do gwiazd Nie, nie, nie, nie Nie wstydźcie ”
-
Z TYŁU GŁOWY
Sobel
„Mała miej nas z tyłu głowy na Na wypadek jakbym miałoby wam nie wyjść, ale To nie tak, że nie usiedzę sam Boli, że nie mogę spotkać Ciebie samej Zostało mi tylko wypić za dwóch, ale miej to z tyłu”
-
CZY TY TEŻ TAK MASZ?
Helena Ciuraba
„Dziwnie jest, gdy mówisz, że Masz czasami w myślach mnie, Mnie. A co, jeśli będzie tak Że pojawisz się w moich snach? Pewnie już tam jesteś Tylko brak pamięci. To myśl nieuchronna W moj”
-
SIGMA
B-QLL
„Choćby cały świat się walić miał to uśmiechnij się do mnie jeszcze raz Ty to najlepszy lek na cały strach, wtedy życie chce za rogi brać Dzięki tobie piękniejsze i to jak Gdy biją tak j”
-
Różowe diamenty
Young Leosia
„(A world is under attack) Blondynki, brunetki, różowe są sexy Masz ochotę na zabawę, to call me Tagi na ścianie, opuszczamy bar nad ranem Kelner leje nam Dom Perignon Blondynki, brunetki, róż”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Cryin - Eric Clapton, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cryin - Eric Clapton. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Eric Clapton.
Komentarze: 0