Ewa Sonnet: Wszystko mija

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewa Sonnet

Teksty: 10 Tłumaczenia: 1 Wideo: 2

Tekst piosenki

Ewa Sonnet: Wszystko mija

Była jak niezerwany kwiat boska twarz codziennie rozkwitała każdy kto ją ujrzał chociaż raz gotów był zdobyć dla niej cały świat Tylko czas nie uległ nigdy jej piękna twarz zaczęła być wspomnieniem dzisiaj nikt już nie pamięta jej skończył się nieśmiertelny sen Ref: Wszystko mija - kończy się tak ten świat stworzony jest jedna chwila - nagle diament w garść popiołu zmienia się Tylu już trzymało w rękach świat każdy z nich uwierzył, że jest wieczny dziś zaginął po nich wszelki ślad kto to był - wie już tylko czas Ref: Wszystko mija - kończy się tak ten świat stworzony jest jedna chwila - nagle diament w garść popiołu zmienia się Wszystko mija - kończy się tak ten świat stworzony jest jedna chwila - nagle diament w garść popiołu zmienia się Ja wiem: każdy z nas zwycięzcą pragnie być a kto wygra znów? zawsze czas Ref: Wszystko mija - kończy się tak ten świat stworzony jest jedna chwila - nagle diament w garść popiołu zmienia się Wszystko mija - kończy się tak ten świat stworzony jest jedna chwila - nagle diament w garść popiołu zmienia się
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ewa Sonnet: Wszystko mija

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewa Sonnet: Wszystko mija

Skomentuj tekst

Ewa Sonnet: Wszystko mija

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystko mija
 • ewa sonnet gosciu prosze zdejmij plaszcz
 • EWA SONNET
 • piosenka wszystko minie
 • ewa sonnet wszystko mija

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko mija - Ewa Sonnet, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko mija - Ewa Sonnet. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewa Sonnet.