Farba: Do Ciebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Farba

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Farba: Do Ciebie

Znasz dobrze to uczucie, gdy już nic nie cieszy Cię, gdy rośnie w Tobie gniew. Znasz dobrze to uczucie, gdy czujesz, że życie traci sens. Zatrzymaj się i pomyśl, że nie jesteś sam i nie musisz się już bać. Co z tego, że czasami nie jest tak, jak tego chcesz, że coś Ci nie wychodzi? Nie musisz już nikomu udowadniać jak jesteś idealny. Zatrzymaj się i pomyśl, że nie jesteś sam (nie!) i nie musisz się już bać. Pomaluj ten cały świat. Niech oświeci Cię tysiąc barw. I nie bój się, nie zabraknie Ci siły, by zepchnąć to całe zło na dno. Ja wierzę, że możesz zwalczyć strach. Więc uwierz mi, że możesz pokonać zło. Zatrzymaj się i pomyśl, że nie jesteś sam i nie musisz się już bać. Pomaluj ten cały świat. Niech oświeci Cię tysiąc barw. I nie bój się, nie zabraknie Ci siły, by zepchnąć to całe zło na dno. (x2) Pomalujmy ten cały świat. Niech oświeci nas tysiąc barw. Nie zabraknie nam siły, by zepchnąć to całe zło na dno. Pomalumy ten cały świat. Zaczniemy żyć. Nie zabraknie nam siły, by zepchnąć to całe zło na dno.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Farba: Do Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Farba: Do Ciebie

Skomentuj tekst

Farba: Do Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Co zrobic gdy braknie nam sil by zyc
 • nie musisz się juz bać tekst piosenki
 • piosenka gdy brak ci sil

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do Ciebie - Farba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do Ciebie - Farba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Farba.