Farba: Ksi
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Farba: Ksi
Mówił, że nie ma po co żyćTłumaczył się, że nie ma nicBo stracił dom i młodzieńcze snyNie miał siły by opanować łzyKolejny dzień nie cieszył GoI nie czekał na pierwszy promyk słońcaNie uśmiechał się, wciąż ocierał łzyMyślał jestem sam może jestem złyBył jak mgłaNiewidzialny tajemniczyBył jak kruchy róży kwiat delikatnyBył jak cichy wiatrCałkiem wolny lecz samotnyJak ocean bez dna nieszczęśliwyMówił, że to nie jego świat Pragnął wrócić tam, gdzie się rodzi duszaGdzie zostawił tą najważniejszą rzeczWielką przyjaźń i miłość ponad śmierćBył jak mgłaNiewidzialny tajemniczyBył jak kruchy róży kwiat delikatnyBył jak cichy wiatrCałkiem wolny lecz samotnyJak ocean bez dna nieszczęśliwyHey ye hey ye hey yea uua uua uua uua uua Był jak mgłaNiewidzialny tajemniczyBył jak kruchy róży kwiat delikatnyBył jak cichy wiatrCałkiem wolny lecz samotnyJak ocean bez dna nieszczęśliwyWięc dalej idź mój zagubiony KsiążeSzukaj szczęścia ja wiem, że odnajdziesz jeI odzyskasz swe zagubione snyBo nie jesteś sam i nie jesteś zły
Tłumaczenie piosenki
Farba: Ksi
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Farba: Ksi
-
Musz
- Farba
-
Nie m
- Farba
-
Nie warte nic
- Farba
-
Niebo bez Ciebie
- Farba
-
Nie m
- Farba
Skomentuj tekst
Farba: Ksi
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
TATU
Pezet, Zalia, Żabson, Def Jam World Tour
„A Ty naprawdę jaka jesteś, powiedz, oh Gdybym był wilkiem, to za chwilkę jedną z owiec Ty Nie o zapalar chodzi, gdy pytam o ogień, oh Zresztą nie gadaj, mała, w sumie znam odpowiedź, oh Opowiedz c”
-
Pocałunek - feat. Julia Kamińska
Pan Savyan
„W tej gęstej, nocnej mgle Czekam na ostatni tramwaj Chciałbym jechać do Ciebie Ale muszę jechać dalej Jak tym razem się poczuję Gdy minę Twój przystanek? Czy w środku będzie łatwiej? Czy może”
-
OBEJMIJ MNIE
KUBA KARAŚ
„Ostatni pierwszy raz Oślepia świateł blask Sam tańczę w nunchi bar Do piosenek dla par Chociaż mam ciebie głód Nie mam dla ciebie słów I czekam na twój ruch Choć bliscy mówią stój Szero”
-
Sen o miłości - x Zuza Jabłońska
MAŁACH
„Zawsze byłaś dla mnie wsparciem, choć nie zawsze ja. Moim światłem, kiedy to gasłem albo gasł mój świat. Było straszne każdą walkę toczyć całkiem sam. Wtedy przyszłaś do mnie. Bez Ciebie nie miałem”
-
Pamiętnik
Doda
„Czas zostawił na mej twarzy trochę wspomnień, kilka przejść. Co zgubiłam, co znalazłam - teraz jakby traci sens. Chciałabym, lecz nie mam z kim. Czy ktoś tam jest, czy tylko ja? Moje błędy wsz”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
U inat - x Zoi
- Natasa Bekvalac
-
MAYBE WE'LL SEE EACH OTHER SOON
- Sara James
-
Odpowiedni moment - feat. Zalia
- Mrozu
-
Jak ta LALA - feat. Łobuzy
- FRIENDZ
-
Dziki Zachód
- Faza
-
BURNING UP
- MEOVV
-
Mamy czas
- Grzegorz Turnau
-
Where Are You Christmas?
- The Pretty Reckless
-
Mówisz i masz (Pora Wersów) feat. Three50, Dj Eprom
- Numer Raz
-
Motanka (Ukraina - Eurowizja Junior 2025)
- Sofiia Nersesian
Reklama
Tekst piosenki Ksi - Farba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ksi - Farba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Farba.
Komentarze: 0