FarbenLehre: Diabe

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Diabe

Myślicie o pieniądzach, mówicie o wolności Marzycie o sukcesie w imię dumy i zazdrości Uczciwi są tu w dupie, złodzieje niekoniecznie Mordercy na bal sprawiedliwości społecznej TUTAJ NIE MA DUSZY - TUTAJ NIE MA DUSZY TU BRAKUJE DUCHA - NIE DAM SIĘ OSZUKAĆ TUTAJ NIE MA DUSZY - TUTAJ NIE MA DUSZY TU BRAKUJE DUCHA - NIE MAM CZEGO SZUKAĆ ... Myślicie o pieniądzach, mówicie o miłości Topicie swoje serca w oceanie złośliwości Myślenie jest tu w dupie, głupota niekoniecznie Burak z cymbałem w jednej parze tanecznej TUTAJ NIE MA DUSZY - TUTAJ NIE MA DUSZY... Kłamiecie prosto w oczy, wiecie gdzie się chowaĆ Wygodnie cicho siedzieć i gówno tolerować Kultura na dnie - Kultura umiera Nigdy tak nie było bezdusznie jak teraz... TUTAJ NIE MA DUSZY - TUTAJ NIE MA DUSZY...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Diabe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Diabe

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Diabe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Diabe - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Diabe - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.