FarbenLehre: Du
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
FarbenLehre: Du
Słońce świeciDla mnie i dla CiebiePo co rzucaćPod nogi kamienie ?MY JESTEŚMY DUŻE DZIECIPOTRAFIMY OGIEŃ WZNIECIĆNASZE SERCA SĄ GORĄCEDLA NAS ZAWSZE SŁOŃCE ...Słońce świeci Dla Ciebie i dla mnieWystarczy mały płomieńI brzydkie staje się ładne ...MY JESTEŚMY DUŻE DZIECI...Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyćNie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełniAle prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebieNic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebieMY JESTEŚMY DUŻE DZIECI...MY JESTEŚMY FARBEN LEHRENIBY NIC, A ZNACZY WIELE...NASZE SERCA SĄ GORĄCEDLA NAS ZAWSZE SŁOŃCE
Tłumaczenie piosenki
FarbenLehre: Du
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
FarbenLehre: Du
-
Dziwkarstwo
- FarbenLehre
-
Egoi
- FarbenLehre
-
Miasto ko
- FarbenLehre
-
Moja wiara
- FarbenLehre
-
Muzyka i zdrada
- FarbenLehre
Skomentuj tekst
FarbenLehre: Du
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Czerwone 7 - x Palion
FRIENDZ
„To czerwone siedem, siedem, siedem Cały dzień, całą noc robię to Dwa cztery na siedem, siedem, siedem Robię swoje, robie sos dlatego Jestem jak CR siedem, siedem, siedem Noga na gaz, nie mów sto”
-
DWA RAZY TYLE
Chivas
„Czuję jak, czuję jak, czuję jak... Chyba coś znaczy ta dwójka obok siódemki Do tego jedyne światło w które zmierzam to niebieskie Jebane nie daje zasnąć, kiedy głowa mówi zdechnij mi Kiedy ja prób”
-
Kto, jak nie ty?
Wojtek Szumański
„Czy możesz mi zrobić małą przysługę, By jednak zawsze tu być? Życie za nami Zbyt krótkie, zbyt długie, A czeka nas tyle co nic. Nadal biorę to wszystko na niby, Że zaraz wrócimy na start. I m”
-
Kochać inaczej (rework) - x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
Vito Bambino
„A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Porwie Cię wtedy wysoko tak A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Pomóż a dobrem zmienimy świat zmienimy świat Bo nikt nie widzi boli wszyscy topimy w domysłach swy”
-
Papasito
QINGA
„Hey Papito, Papasito Zobaczyłam Cię i uwierzyłam w miłość Może Bóg nam szanse da i zatańczysz ze mną tak Jakby jutro skończył się ten świat Jedna chwila wszystko zmienia Się zaczyna od spoj”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
MON AMI
- KRONKEL DOM
-
Pretty Please
- ENISA
-
Na letniej fali
- CASANDRA
-
LOVESTORY
- Julia Sanczenko
-
Ruda Tańczy Jak Szalona (Special Mix) - Majki & Kumi ft. RoxaOK
- Czadoman
-
Suzanne - feat. RAYE
- Mark Ronson
-
Archbishop Harold Holmes
- Jack White
-
NARKOSAGA
- OG ENZO
-
Czereśnie
- Red Lips
-
Obsesja
- DZIARMA
Reklama
Tekst piosenki Du - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Du - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.
Komentarze: 0