Faye Wong: Amusement park

Tekst piosenki

Brak wideo

Faye Wong

Teksty: 42 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Faye Wong: Amusement park

The cigarette is no longer fragrant, how can it be smoked? The lights are no longer bright, how can I see the photos? That double bed cannot resolve too many desires I might as well find a place where I want to go There's no need to think about it, a happy place...amusement park Walking about wide streets and narrow alleys, I can only hear shouting I raise my head to look at the moon, couldn't find a skylight Is there a place where I want to go? There's no need to wander about aimlessly...a place of amusement I might as well find a place where I want to go There's no need to think about it, a happy place Listen; an out-of-tune voice Look; song and dance galore Come; to heaven and take a look Come; go crazy, go crazy
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Faye Wong: Amusement park

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Faye Wong: Amusement park

Skomentuj tekst

Faye Wong: Amusement park

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka amusement park
 • amusement park piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Amusement park - Faye Wong, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Amusement park - Faye Wong. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Faye Wong.